b_300_300_16777215_00_images_amirkhan2.jpgجگرکی امیرخان از کبابی های معروف و پرطرفدار در شرق تهران است که با انواع کباب های لذیذ , از دل و جگر و قلوه و بال و کتف گرفته تا کباب کوبیده و جوجه کباب و موارد دیگر , در خدمت شما می باشد.کادر مدیریت حرفه ای و همچنین بهترین و مجرب ترین پرسنل و استفاده از بهترین مواد اولیه , جگرکی امیرخان را به یکی از انتخاب های اول مبدل ساخته است.جگرکی امیرخان با محیط خانوادگی و خوبی که دارد , مورد توجه مردم قرار گرفته است.پرسنل میهمان نواز , نان داغ پخت می کنند و جگر تازه و کباب ها را با نان و سبزی و لیمو برای مشتریان سرو می کنند.

جگرکی امیرخان با استفاده از بهترین و تازه ترین انواع جگر ، آماده پذیرایی از میهمانان خود میباشد و همچنین دارای فضای مناسب خانوادگی و محیطی گرم و دوستانه و سرویس دهی عالی برای  عزیزانتان است که در نهایت شما میتوانید لحظات خوشی را در محیط خوب این مجموعه سپری کنید.استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی کباب پز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که این مجموعه را در بلندای افتخار قرار داده است.

 

b_300_300_16777215_00_images_amirkhan5.jpgهدف از راه اندازي امیرخان ، ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع کباب های لذیذی که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.در (جگرکی امیرخان) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.

کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه تهیه شده اند , یک روز خوب را برای شما در امیرخان خواهند ساخت. طعم خاص کباب‌های "امیرخان" را شاید در جای دیگری نتوانید تجربه کنید.این کبابی با سرویس دهی عالی و برخورد مناسبی که کارکنان آن با مشتریان دارند ، سبب شده اند که فضای دلپذیری را به وجود بیاورند.

 

b_300_300_16777215_00_images_amirkhan3.jpgاین جگرکی به عنوان جگرسرای نمونه شرق تهران در سال 1399 از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به شما توصیه می شود برای یکبار هم که شده , سری به امیرخان بزنید.

آدرس: تهران - خیابان پیروزی - مقابل آبمیوه بستنی گل یخ - پلاک 527

همراه: 09120892009

ساعات کار: 7 صبح تا 12 شب

اینستاگرام: http://instagram.com/jigaraki_amirkhan

b_300_300_16777215_00_images_amirkhan4.jpg

 

بهترین جگرکی شرق تهران,بهترین جگرکی خیابان پیروزی,بهترین جگرسرای خیابان پیروزی,بهترین جگرسرای شرق تهران,جگرکی امیرخان,جگرسرای امیرخان