×

خطا

There was a problem loading image teimouri.jpg

ادامه مطلب...

 

آلاشت را آشیانه عقاب مازندران می نامند.صحبت از منطقه ای می کنیم که در آثار طبیعی ایران به شماره ۸۶۷ ثبت شده است. منطقه ای زیبا و برای رمانتیک باز ها،نوستالژیک و مملو از سبزی و مه و زیبایی. خلاصه اگر در مرداد ماه جایی برای سفر می خواستید، پیشنهاد ما آلاشت است. سرزمین مه و زیبایی و بهشت گمشده ایران.آلاشت جایی است که گردش روی ابر ها برای شما میسر خواهد بود.
آلاشت ، جای کم تر شناخته شده ای است. نه برای ایرانیان و نه برای عاشقان ایران در خارج از مرزها ، آلاشت مکان گردشگری و تاریخی مهمی نیست ، در حالی که باید به آن توجه بیش تر کرد. این بکر بودن این منطقه زیبا، فرصت خوبی برای یک سیاحت آخر هفته ای در میان مردمی خونگرم و مهمان نواز است. آلاشتی ها ، غذاهای سنتی و فرهنگ خاص خود را دارند و تجربه زندگی چند روزه میان ان ها می تواند شما را با فرهنگ و سنت های رنگارنگ، قدیمی و جالبی از اقوام ایرانی آشنا کند.

 

ادامه مطلب...


آلاشت خیلی دور نیست. اگر تهران هستید ، با کم تر از ۴ ساعت رانندگی می توانید به جایی برسید که اعتباری در تاریخ معاصر ایرانی دارد. اقلیمی که زادگاه رضا خان است و طبیعتش ، مسحور کننده نظرها و ذهن ها. آلاشت ، طبیعتی سر سبز، هم چون دیگر مناطق شمال کشور دارد و در خیلی از اوقات، مه آلود هست و شما را به یاد فیلم هایی در لوکیشن لندن می اندازد! کوچه پس کوچه های باریک و خانه هایی با شیروانی های رنگارنگ و بوی هیزم و نمناکی طبیعت و صدای پرندگان ، شما را به یاد اشعار شاملو و سهراب می اندازد. کوچه هایی که روزگاری، محل عبور عاشقانی بوده است.طبیعت در ارتفاعات آلاشت ، طبیعتی خاص هست که شاید تکرار ان را در هر جای ایران نمی توان تجربه کرد. زندگی در میان ابر ها و با ابر ها و برای ابر ها!
این توصیفی است که کسانی که به ارتفاعات آلاشت رفتند بر زبان می آورند. برای رفتن به ارتفاعات آلاشت، می بایست مه شکن داشت چرا که به جایی می رسیم که نمی توان جلوتر را دید و ما خیلی غلیظ است. آلاشت را می توان یکی از شاهکار های طبیعت در ایران دانست. جایی که خیلی از تهران دور نیست و ارزش یک بار دیدن در سال را خیلی دارد.

 

ادامه مطلب...

در آلاشت فقط این طبیعت نیست که خودنمایی می کند. موزه مردم شناسی و خانه های زیبا، چشم نواز و دیدنی است. کسانی که آلاشت رفته اند، حتما سری به رصد خانه آلاشت هم زده اند. رصد خانه آلاشت ، تنها رصد خانه در نوار شمالی ایران است و شاید از این جا، خدا نزدیک تر باشد. رصد خانه آلاشت در شهرستان سواد کوه واقع شده و نامش رصد خانه حضرت آیت الله مازندرانی است. اما همه اهالی آن را با نام رضا خانه آلاشت می شناسند و برای پیدا کردنش راه سختی در پیش نیست.
گشت و گذار در آلاشت در دم دمای صبح و حتی دم غروب ، برای نوستالژیک بازها و عاشقان تصاویر رمانتیک ، فرصت خوبی برای شکار لحظه های جالب است. کوچه های باریک و پر برگ و سر  سبز آلاشت ، فرصت قدم زدن را برای عاشقان طبیعت گردی فراهم می کند. درختان سیب و آلو و گیلاس ، بخش جدایی ناپذیر از طبیعت بکر آلاشت است. در کوچه ها که راه می روی و صدای خرد شدن برگ ها را زیر پاهایت گوش می کنی، سکوت طبیعت، تو را به فکر خواهد برد که خالقش ، چقدر هنرمند است.

 

ادامه مطلب...

فراموش نکنید که آلاشت، گیاهان دارویی بسیاری دارد و مسن تر های این خطه زیبا، عاشق گیاهان دارویی این منطقه هستند. اگر گذر شما به آلاشت افتاد، دقایقی با پیر زنان و پیر مردان درباره خواص دارویی گیاهان این خطه صحبت کنید. چیز هایی به شما می گویند که تعحب می کنید و تاسف می خورید که چرا قرص می خورید!
در آلاشت می توانید سبزی پلو بخورید و در صبحانه ، پنر خیکی میل کنید. کته پلا و خورش آلو از جمله غذاهایی است که اهالی با نان های سنتی این منطقه میل می کنند و شما هم می توانید محل هایی برای پیدا کردن این غذاها پیدا کنید.
اقامتگاه بوم گردی و هنرمندسرای خانه دوست، در استان مازندران، شهرستان سوادکوه، شهر آلاشت واقع شده است. این اقامتگاه با رویکرد حمایت از هنر و فرهنگ با نمایش آثار هنری برجسته و در منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا در میان بافت تاریخی این شهر، پذیرای مهمانان و علاقه مندان به فرهنگ و هنر است که می خواهند زمانی را در فضایی آرامش بخش بگذرانند.


ادامه مطلب...اقامتگاه بوم گردی و هنرمندسرای خانه دوست ساختمانی چوبی و خشتی با طراحی کاملا سنتی (مربوط به دوره رضاخان) و دارای چهار باب اتاق در دو طبقه است که پذیرای 16 مهمان می باشد. سه باب اتاق در طبقه اول و یک باب اتاق در طبقه همکف قرار دارند. این اتاق ها فاقد تخت بوده و مهمانان می توانند از سرویس کف خواب استفاده نمایند. سرویس بهداشتی اتاق های اقامتگاه خانه دوست به صورت اشتراکی و در حیاط مجموعه واقع شده است که شامل یک توالت ایرانی و فرنگی و یک حمام می باشد. سیستم گرمایشی اقامتگاه خانه دوست ، بخاری گازی است و به دلیل قرار گرفتن در منطقه ای ییلاقی و سردسیر فاقد سیستم سرمایشی است که در صورت نیاز امکان استفاده از پنکه در اقامتگاه وجود دارد.

اقامتگاه بوم گردی و هنرمندسرای خانه دوست ، با رویکرد سازندگی و حمایت از هنر و فرهنگ، پذیرای هنرمندان سراسر کشور و دیگر هنرمندان پارسی زبان است و در بخش هنری اقامتگاه به نمایش هنر این هنرمندان و فرهنگ دوستان می پردازد. این اقامتگاه امکان برگزاری شب شعر ، نمایشنامه و اجرای موسیقی سنتی به صورت زنده را نیز دارد. همچنین فضای بسیار مناسبی برای اقامت گروه های ورزشی، طبیعت گردی و کوهنوردان می باشد. راهنمای گردشگر، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی (با هماهنگی قبلی)، یخچال اشتراکی ، تراس و امکان سرو انواع غذاها از دیگر امکانات و خدمات اقامتگاه بوم گردی و سرای هنری خانه دوست می باشد. لازم به ذکر است این اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی است و امکان ورود خودرو به داخل بافت سنتی شهر نیز وجود ندارد.

 

ادامه مطلب...


اقامتگاه بوم گردی و هنرمندسرای خانه دوست در شهر آلاشت، 40 کیلومتری پل سفید، 120 کیلومتری ساحل دریای خزر و 102 کیلومتری ساری (مرکز استان مازندران) قرار دارد. به دلیل قرارگیری آلاشت در منطقه ای کوهستانی ، بهترین زمان سفر به آن بهار و تابستان می باشد.

آبشار گزو ، رصدخانه آلاشت ، موزه مردم شناسی (زادگاه رضا پهلوی)، معبد دختر پاک ، بافت تاریخی و سنتی شهر (ثبت شده در فهرست آثار ملی) و طبیعت بکر و چشم نواز آلاشت و روستاهای اطراف آن ، تنها بخشی از جاذبه های گردشگری این شهر می باشد.

@در صورت کنسلی از زمان رزرو تا 72 ساعت مانده به زمان ورود، کل هزینه عودت داده می شود. در صورت کنسلی از 72 ساعت تا 24 ساعت مانده به زمان ورود، 25 درصد هزینه کسر شده و مابقی عودت داده می شود. در صورت کنسلی کمتر از 24 ساعت مانده به زمان ورود، 10 درصد هزینه عودت داده می شود.ادامه مطلب...*هنرمندان و افرادی که در راستای ارتقای فرهنگ و سازندگی فعالیت متمایزی انجام داده اند، از تخفیف ویژه برخوردار هستند.


*همچنین امکان نمایش آثار هنری در این اقامتگاه وجود دارد.


*ارائه مدارک محرمیت معتبر در زمان پذیرش الزامی است.

*اقامت برای کودکان زیر 5 سال رایگان می باشد.

*پذیرش حیوانات خانگی در این اقامتگاه فقط در داخل باکس و در حیاط اقامتگاه امکان پذیر می باشد. ورود حیوانات خانگی به داخل اتاق ها ممنوع است.

 

 ادامه مطلب...

 

@این مجموعه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان اقامتگاه نمونه بومگردی منطقه آلاشت در سال 1402 انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می گردد در سفر به آلاشت در این مجموعه اقامت کنند.

آدرس:مازندران - سوادکوه - آلاشت - کوچه شهید بهار ابدی

تلفن:

وبسایت: http://khaaneyedoost.uspace.ir

 

بهترین اقامتگاه نمونه آلاشت,بهترین بومگردی نمونه آلاشت,اقامتگاه خانه دوست آلاشت,بومگردی خانه دوست آلاشت

ادامه مطلب...

اقامتگاه عمارت کهن در سال 1398 به همت آقای حسین سیدی به صورت یک طبقه و به سبک معماری سنتی و قدیم کاشان و با هدف معرفی فرهنگ منطقه ، اسکان و پذیرایی از علاقه مندان به کویر در راستای فرهنگ میهمان نوازی  و اعتلای صنعت گردشگری ، در روستای کاغذی از توابع شهر ابوزیدآباد کاشان بنا شده است.

 

ادامه مطلب...

 

اقامتگاه عمارت کهن با ظرفیت کلی 40 نفر، دارای 5 اتاق ( 1 اتاق شاه نشین و 4 اتاق vip ) و یک محوطه شاه نشین ( تراس شاه نشین نام دارد ) است. لازم به ذکر است اقامت در بوم گردی عمارت کهن همراه با صبحانه ی محلی خواهد بود و امکان سفارش ناهار و شام با هزینه مجزا برای گردشگران فراهم شده است.

 

 ادامه مطلب...

 

گردشگران می توانند در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل اقامتگاه عمارت کهن انواع غذاهای محلی و بومی این منطقه نظیر آبگوشت ، کله جوش ، کشک بادمجان و کاچی و...سفارش دهند و لذت ببرند. این اقامتگاه مجهز به کارگاه گلاب گیری سنتی می باشد.

 

ادامه مطلب...

 

اقامتگاه عمارت کهن دارای 5 اتاق است که امکانات هر اتاق شامل سرویس کف خواب ، توالت فرنگی ، توالت ایرانی ، حمام اختصاصی ، آشپزخانه ، سیستم گرمایشی بخاری گازی (سیستم گرمایشی یکی از اتاق ها شومینه و بخاری گازی می باشد) و سیستم سرمایشی کولر آبی است.

  

 ادامه مطلب...

 

از دیگر امکانات این خانه بومی می توان به مرکز گلابگیری و عرضه عرقیات گیاهی ، نانوایی ، شبستان ، تخت و حوض داخل محوطه ، پارکینگ غیر مسقف ، راهنمای تور ، ماشین آفروید ، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، وایفای رایگان و یک توالت مشترک در محوطه اقامتگاه اشاره کرد.

 

ادامه مطلب...

 

از برنامه های مفرحی که این اقامتگاه بوم گردی برای گردشگران عزیز تدارک دیده است می توان موسیقی محلی ، آفروید ، شترسواری ، پیاده روی در کویر زیبای منطقه ، عکاسی با لباس محلی , رصد ستارگان , شب نشینی در حیاط اقامتگاه با پذیرایی چای محلی و ... را نام بردکه سفر شما عزیزان را جذاب تر خواهد کرد.

 

ادامه مطلب...اقامتگاه عمارت کهن تا مرکز شهر کاشان 41 کیلومتر ، تا فرودگاه کاشان 39 کیلومتر ، تا ایستگاه راه‌آهن کاشان 33 کیلومتر ، تا پایانه مسافربری کاشان 33 کیلومتر ، تا کاروانسرای شاه عباسی ابوزیدآباد 3 کیلومتر، تا کویر ابوزیدآباد 10 کیلومتر ، تا محوطه باستانی اریسمان 44 کیلومتر و تا روستای تاریخی ابیانه 58 کیلومت فاصله دارد.کویر ابوزید آباد دارای انواع جاذبه های طبیعی ، جاذبه های فرهنگی و جاذبه های ویژه می باشد که می تواند هر گردشگری را مجذوب خود کند.

 

ادامه مطلب...


لازم به ذکر است مهمانان عزیز در صورت تمایل با هماهنگی قبلی با پرسنل مجموعه می توانند در کنار چای زغالی ، نان محلی و دمنوش ، از انواع غذاهای محلی و سنتی اقامتگاه نظیر کشک و بادمجون ، دیزی ، کله جوش ، آبگوشت ، کاچی و ... سفارش دهند و میل نمایند.ادامه مطلب...


@شایان ذکر است این مجموعه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان اقامتگاه نمونه و برتر کویری در استان اصفهان و منطقه کاشان و آقای حسین سیدی به عنوان چهره برتر صنعت بومگردی در منطقه کاشان انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل شده است.

 

ادامه مطلب...

 

@گفتنی است شما میهمانان گرامی با مدیریت آقای حسین سیدی و مدیریت داخلی آقای محمدرضا محمدی و با راهنمایی های ارزنده و رانندگی بسیار عالی آقای امین پویانفر در اعماق کویر و شن های روان , خاطرات زیبا و جذابی را تجربه خواهید فرمود.فقط کافیست یکبار امتحان کنید ...

 

ادامه مطلب...آدرس:استان اصفهان - ابوزیدآباد - روستای کاغذی

شماره رزرو: 09131635883 و 09369050215 و 09139627737

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/emarat.kohan

وبسایت: http://emaratkohan.uspace.ir

 

ادامه مطلب...

 

اقامتگاه عمارت کهن ابوزیدآباد,بوم گردی عمارت کهن ابوزیدآباد,بهترین اقامتگاه روستای کاغذی,بهترین اقامتگاه روستای کاغذی,حسین سیدی روستای کاغذی,گردشگری,ایرانگردی,سفر,هتل ارزان,بلیت,عطیه مومنی,رضا نورمحمدی

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

یکی از زیباترین و مجهزترین هتل های سنتی کشور با نام قصر منشی در شهر زیبا و تاریخی اصفهان قرار دارد.داستان بوتیک هتل قصرمنشی ، از محله‌ای در دل بافت تاریخی شهر و با همین نام شروع شد.محله ای که در ابتدا یکی از قدیمی ترین دروازه های اصفهان قدیم به نام “دروازه حسن آباد” با بیش از 600 سال قدمت واقع شده است.خانه تاریخی قصرمنشی بخش کوچکی از خانه میرزا رضی مرد خوشنام و دانشمند دوران صفوی، منشی الممالک و داماد شاه عباس کبیر است.

 

ادامه مطلب...

 

میرزا رضی منشی الممالک، با درایت و خردمندی تمام در این محله، مسجد، حمام، بازار ، کاروانسرا، قهوه خانه و خانه ساخت که متاسفانه امروزه به جز قسمتی از عمارت، آثاری از آن باقی نمانده است.این خانه در دوره قاجار دستخوش تغییرات و مرمت هایی گشته که رنگ و بوی قاجاری امروزش در نتیجه همان مرمت هاست.

آغاز مرمت خانه تاریخی قصرمنشی از سال 1382 شروع و پس از عبور از یک دهه مرمت و بازسازی، امروز “بوتیک هتل قصرمنشی” در عمارتی متعلق به دوران صفوی و در مجاورت یکی از اولین دروازه های اصفهان قدیم، میزبان شماست.معماری بوتیک هتل قصرمنشی به صورت گودال باغچه است و هر طبقه شامل یک حیاط اختصاصی است. اتاق های هتل قصرمنشی در طبقات همکف، طبقه منفی 1 و طبقه منفی 2 واقع شده است.

 

ادامه مطلب...اتاق آینه هتل قصرمنشی یک میراث ملی ثبت شده از دوران قاجار است که با اقامت در آن می‌توان در زمان سفر کرد. آینه‌کاری‌ها، گچ‌بری‌ها و نگارگری‌های آن یادآور فاخرترین کاخ‌ها و مکان‌های تاریخی ایران است. جنوبی بودن آن و وجود پنجره‌های سراسری مشرف به حیاط، در طول روز نورگیری مطبوعی به ارمغان آورده و در طول شب با انعکاس نور مهتاب در آینه‌های اتاق فضای شاعرانه‌ای مهیا می‌کند.


اتاق آینه از دیرباز پذیرای زوج های جوان بوده و گفته می‌شود عروس و دامادهای سلطنتی در این اتاق سوگند خورده و زندگی خود را آغاز کرده‌اند. این اتاق مجهز به تخت دونفره (Queen size) بوده و با امکانات VIP موجود، اقامت خاطره‌انگیزی برای شما فراهم می‌کند.

 

ادامه مطلب...سوئیت دلنشین یادآور سرداب های قدیم ایرانی، اقامتی آرام و خاطره انگیز را برای 4 مهمان در فضایی کاملا سنتی مهیا می کند. سرداب ها راهکار نیاکان ما برای فرار از گرمای تابستان و سرمای زمستان هستند که بخش جدانشدنی از خانه های سنتی می باشند.

سوئیت دلنشین با مساحت 72 متری به کمک ستون هایی به دو قسمت مجزا تقسیم شده که در هر بخش دو تخت (king size) قرار گرفته و برای اقامت 4 نفر فضای آرام و خاطره انگیزی فراهم می کند. وجود حوض کوچک سنگی در وسط آن، مبلمان سنتی و میز ناهارخوری در کنار معماری زیبای اتاق، تلفیقی از آسایش و اصالت را به ارمغان می آورد.

 

ادامه مطلب...اتاق صفوی یکی از اتاق های VIP مجموعه می باشد که مشرف به حیاط بوده و جنوبی بودن اتاق و وجود پنجره های سراسری، نورگیری مطبوعی مهیا می سازد. گچ بری ها و آینه کاری های ظریف در سرتاسر اتاق و مبلمان شکیل و راحت موجود، زیبایی آن را دو چندان می کند. با بهره مندی از دو تخت بزرگ (California King Size) (که بنابه خواست شما می تواند به صورت دابل یا تویین چیدمان شود) و امکان فراهم کردن سرویس خواب اضافه، اتاق صفوی می تواند پذیرای حداکثر 3 مهمان باشد.

اتاق افشاریه یکی از اتاق های VIP مجموعه می باشد که علاوه بر آینه کاری ها و گچ بری های مجلل آن، وجود یک وان سنگی زیبا، شکوه خاصی به این اتاق بخشیده است. وجود نورگیر در سقف اتاق در کنار پنجره ها، نورگیری مطبوعی مهیا می کند. این اتاق با برخورداری از امکانات VIP و تخت (King Size) اقامت مجللی برای دو نفر فراهم می کند.

 

ادامه مطلب...از خاص ترین اتاق های VIP هتل قصرمنشی می باشد که علاوه بر تزئینات و آینه کاری های زیبا ، نقاشی های زیبا و چشم نوازی نیز بر دیوار های این اتاق نقش بسته اند، همچنین آجر کاری های یک ضلع اتاق زیبایی آن را دو چندان می کند.

گچ بری، نقاشی و آینه کاری زیبای اتاق، بهره مندی از تخت های (King size)، مبلمان راحت، امکان فراهم کردن سرویس خواب اضافه، وجود پنجره رو به باغچه طبقه پایین و سایر امکانات VIP، این اتاق را به یکی از اتاق های مجلل مجموعه تبدیل کرده و اقامت خاطر انگیزی برای حداکثر 3 مهمان مهیا می کند.

 

ادامه مطلب...گچ بری و آینه کاری زیبای اتاق، بهره مندی از تخت های (King size)، مبلمان راحت، امکان فراهم کردن سرویس خواب اضافه، وجود پنجره رو به باغچه طبقه پایین و سایر امکانات VIP، این اتاق را به یکی از اتاق های مجلل مجموعه تبدیل کرده و اقامت خاطر انگیزی برای حداکثر 3 مهمان مهیا می کند.

اتاق های دونفره بنا به درخواست مهمانان می‌توان با یک تخت دونفره (King Size Bed) و یا دو تخت یک نفره(twin size bed) چیدمان شود. این اتاق امکان اقامت 2 نفر را به راحتی فراهم میکند. در داخل اتاق میهمانان میتوانند به سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی دسترسی داشته باشند.

 

ادامه مطلب...@این مجموعه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان هتل سنتی نمونه استان اصفهان در سال 1401 انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می گردد در سفر به شهر زیبا و تاریخی اصفهان , به این هتل مراجعه فرمایند.

 

ادامه مطلب...

 

آدرس:اصفهان - خیابان نشاط - کوچه قصر منشی غربی(شماره 10)

شماره تماس: 31317044-031

موبایل: 09103993280 - 09012222347

وبسایت: http://ghasrmonshihotel.com

 

ادامه مطلب...

 

هتل سنتی قصر منشی اصفهان,هتل قصر منشی اصفهان,هتل قصر منشی,بهترین هتل سنتی اصفهان,ایرانگردی,گردشگری,تور,بلیت,سفر ارزان

ادامه مطلب...

هتل 3 ستاره ناکو در خیابان ساحلی بوشهر رو به روی اسکله جلالی واقع شده و در سال 1398 در 6 طبقه با 20 باب اتاق احداث و شروع بکار کرده است. یکی از نقاط قوت این مجموعه نزدیکی به دریاست و شما می توانید با کمتر از 1 دقیقه پیاده روی خود را به ساحل خلیج فارس رسانده و از مجاورت دریا لذت ببرید. برای بازدید از پارک ساحلی محبوب ریشهر حداکثر به 10 دقیقه رانندگی نیاز دارید.فاصله هتل ناکو تا فرودگاه نیز با خودرو فقط 10 دقیقه و فاصله تا مرکز شهر حدودا 15 دقیقه می باشد.

 

ادامه مطلب...اکثر اتاق های هتل دارای بالکن و برخی از آنها دید به دریا و اسکله دارند که با توجه به زیبایی منظره پیش رو،بدون شک اقامتی به یاد ماندنی در انتظار شما خواهد بود. از دیگر ویژگی های هتل ناکو می توان به رستوران آن واقع در طبقه پنجم اشاره کرد که در زمان صرف غذا می توانید از منظره بی نظیر دریا لذت ببرید. همچنین تنوع اتاق های این مجموعه از نظر ابعاد موجب رضایت مندی شما جهت سفرهای خانوادگی ، کاری ، دوستانه و … خواهد شد.

از امکانات هتل ناکو می توان به لاندری . رستوران . اینترنت رایگان . آسانسور . فتوکپی . فکس . پارکینگ روباز . روم سرویس . نمای دریا . کافی شاپ . اتاق چمدان و ... اشاره کرد.

 

ادامه مطلب...

 

@قوانین هتل ناکو:

+پذیرش آقا و خانم تنها، فقط با ارائه‌ی نامه از اداره اماکن و مدارک شناسایی معتبر امکان‌پذیر است.

+بانوان و آقایان نمی‌توانند با تبعه خارجی نامحرم در یک اتاق اقامت کنند و مسئولیتی متوجه هتل نخواهد بود.

+پذیرش آقا و خانم تنها، فقط با ارائه‌ی کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار فرد امکان‌پذیر است.

+پذیرش صیغه‌نامه رسمی به صورت دفترچه‌ای با مهر برجسته، به همراه ارائه‌ی کارت ملی و شناسنامه عکس‌دار زوجین، امکان‌پذیر است.

+استعمال دخانیات ممنوع می‌باشد و شامل جریمه می‌شود.

 

ادامه مطلب...+اگر مسافر پیش از ساعت ۱۴ وارد هتل شود، قوانین رزرو هتل در ایران، هیچ‌گونه تعهدی برای تحویل اتاق زودتر از ساعت ۱۴ را برای پذیرش هتل تضمین نمی‌کند.

واردکردن خسارت به اتاق و أموال هتل، جریمه دارد و هرگونه خرابی وسایل اتاق، توسط پرسنل هتل بررسی می‌شود.

+ورود حیوانات خانگی به هتل ممنوع می‌باشد.

+در صورتی که سن مهمان از 12 سال بیشتر باشد، مهمان بزرگسال محسوب می‌شود.

+در صورتی که سن خردسال بین 0 تا 2 سال باشد، به صورت رایگان محاسبه می‌شود.

+در صورتی که سن خردسال بین 2 تا 11 سال باشد، مبلغ رزرو 50% از نرخ نفر اضافه محاسبه می‌شود.

ادامه مطلب...

 

@این هتل از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان هتل برتر استان بوشهر در سال 1401 انتخاب و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل آمده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می گردد در سفر به بوشهر , در این هتل اقامت کنند.

 

ادامه مطلب...

 

آدرس:بوشهر - خیابان ساحلی - روبروی اسکله جلالی

شماره های تماس: 91021468 و 33445814-077

موبایل: 09174400084

وبسایت: http://nakoohotel.ir

اینستاگرام: http://instagram.com/nakoo.hotel

 

ادامه مطلب...

 

هتل ناکو بوشهر,هتل ناکو,بهترین هتل بوشهر,هتل بوشهر,عطیه مومنی,رضا نورمحمدی,ایرانگردی,گردشگری,سفر ارزان,تور,بلیت

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...


شهر وان ترکیه یکی از مقاصد گردشگری شناخته شده برای ایرانیان است. به دلیل جاذبه‌های تفریحی ، فرهنگی و طبیعی جذاب ، هزینه اقتصادی و مسافت اندکی که با مرزهای شمال غربی ایرانی دارد ، بیش از هر زمان دیگری مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. اما هیچ سفری بدون داشتن یک اقامتگاه مناسب تکمیل نمی‌شود. از این رو قرار است شما را با هتل هالدی (Hotel Haldi) یکی از بهترین هتل های وان ترکیه آشنا کنیم. هتل هالدی ترکیه در سایت معتبر تریپ ادوایزر هم به عنوان یکی از 5 هتل برتر و لوکس وان معرفی شده است.

 

ادامه مطلب...


هتل هالدی وان ترکیه با مدیریت آقای یونس یوکسل از هتل های اقتصادی محسوب می‌شود که با توجه به قیمت و امکانات ، یک هتل مناسب برای اقامتی اقتصادی است. هتل هالدی می‌تواند یک انتخاب مقرون به صرفه در سفر شما به شهر زیبای وان باشد ، زیرا امکانات و خدمات بسیار مطلوب و قابل قبولی دارد ، به طوری که تا حد زیادی می‌تواند نیاز مهمانان را برطرف کند. برخی از امکانات هتل هالدی شامل سالن اسپا ، سونا ، حمام ترکی و سالن بدنسازی است. همچنین این هتل دارای پارکینگ رایگان است که می‌تواند برای کسانی که با خودروی شخصی به وان سفر می‌کنند بسیار حائز اهمیت باشد. سرویس ترانسفر به فرودگاه نیز در هتل هالدی وجود دارد. این هتل رستوران وکافه هم دارد. هتل هالدی با 80 اتاق از مسافرانش پذیرایی می‌کند. همچنین این هتل، یک هتل خانوادگی در وان به شمار می رود.

 

ادامه مطلب...

 

هتل هالدی در سال 2015 تاسیس گردیده است و با معماری منحصربه فرد خود ، در یکی از کوچه های فرعی خیابان جمهوریت قرار دارد. مسافران با چند دقیقه پیاده روی می توانند به مرکز شهر دسترسی پیدا کنند. هتل هالدی 80 اتاق دارد و هر کدام از این اتاق ها شامل تلوزیون ، حمام اختصاصی میباشند. از خدمات و امکانات هتل میتوان به اینترنت بی سیم و پارکینگ رایگان و ترانسفر فرودگاهی نیز اشاره کرد. ورود حیوانات خانگی به هتل مجاز نمی باشد.نزدیکی به رستوران ها از مزیت دیگر این هتل به حساب می آیند از نمونه رستوران های موجود در اطراف هتل می توان به رستوران کبابی Hacioglu، رستوران Karvansaray و رستوران Birkoc Kavurma اشاره کرد . کباب آدانا ، پیده ، کوفته ترکی و کباب مولانا از غذاهای سنتی ترکیه به حساب می آید.

هتل هالدی به مهمانان گرانقدر خود عصرانه رایگان در بین ساعت 7 تا 9 شب تقدیم میکند که می تواند جای وعده شام را برای بسیاری از مسافرانی که حساب دخل و خرج خود را دارند ؛ به حساب بیاید.ضمن آنکه در طول روز نیز می توانید در لابی هتل از نسکافه و چای و آبمیوه و کیک ، به صورت رایگان استفاده فرمائید.ادامه مطلب...اکثر گردشگران ایرانی که شهر وان را به عنوان مقصد سفر انتخاب میکنند با هدف خرید به این شهر سفر میکنند، اما بهتر است از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهر نیز بازدید کنند که مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود مثل مسجد بزرگ وان، موزه ی شهر ، قلعه و دریاچه ی وان.

همانطور که گفتیم این هتل دارای موقعیت خوبی در شهر وان است.هتل هالدی موقعیت خوبی در وان دارد و دسترسی خوبی هم به جاذبه و رستوران‌های شهر دارد ، تنها در شعاع 1.5 کیلومتری هتل بیش از 47 رستوران و 7 جاذبه گردشگری واقع شده است که مهم‌ترین جاذبه نزدیک به آن موزه وان است که فقط 80 متر با هتل هالدی فاصله دارد. شماره تلفن هتل هالدی وان هم در این صفحه برای ارتباط بیشتر با هتل در دسترس شماست.

 

ادامه مطلب...

 

@این مجموعه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان هتل نمونه شهر وان در کشور ترکیه انتخاب شده است.لذا به ایرانیان و گردشگرانی که به شهر وان می کنند ، توصیه می شود برای اقامت به این هتل مراجعه نمایند.

 

ادامه مطلب...امکانات هتل:
 صندوق امانات
 آسانسور
 خشکشویی
 فروشگاه
 خدمات نگهداری کودک و مهدکودک
سالن میتینگ
خدمات آرایشی
اتاق سیگار
خدمات تبدیل ارز
سالن و خدمات اسپا
فروشگاه هدایا
اتاق خانوادگی
سوییت ماه عسل
خدمات تهیه بلیت
بالکن عمومی
خدمات کفاشی و واکس
خدمات فکس و کپی
پذیرش ۲۴ ساعته

پارکینگ رایگان در هتل

امکانات ورزشی و تفریحی:
باشگاه بدنسازی
سونا بخار
ماساژ
جکوزی
ثبت نام تور و گشت شهری
حمام ترکی

 

ادامه مطلب...خدمات اینترنت:
اینترنت بیسیم رایگان در لابی
اینترنت بیسیم رایگان در اتاقها


امکانات اتاق:
 سشوار
 تلویزیون کابلی/ماهواره‌ای
مینی بار
تهویه مطبوع
اتاق با عایق صدا
امکانات مخصوص افراد ناتوان
صبحانه در اتاق
میز کار در اتاق
چای ساز و قهوه ساز در اتاق
بطری آب
آیینه


رستوران و کافی شاپ:
 کافی شاپ
 رستوران

 

ادامه مطلب...آدرس:cumhuriyet cad.Demirciler - sok.NO4 . 65100 van - Turkey

تلفن های تماس: 00904322149695 - 00905346677412 - 00904322156060

واتساپ در ایران: 09024876007و 09374295874

نماینده و مدیر ایرانی هتل(آقای مهندس کبیری): 00989144134313

وبسایت: http://haldiotel.com

اینستاگرام: http://instagram.com/haldiotel

 

ادامه مطلب...

 

Haldi Hotel, Van, Türkiye'ye seyahat eden İranlı gezginler için en iyi oteldir

Türkiye'deki Van şehri, İranlılar için iyi bilinen turistik yerlerden biridir. Cazip rekreasyonel, kültürel ve doğal cazibe merkezleri, ekonomik maliyeti ve İran'ın kuzeybatı sınırlarına olan kısa mesafesi nedeniyle turistlerin ilgisini her zamankinden daha fazla çekmiştir. Ancak uygun bir konaklama olmadan hiçbir gezi tamamlanmaz. Bu nedenle sizleri Türkiye'nin en iyi otellerinden biri olan Hotel Haldi ile tanıştıracağız. Haldi Turkey Hotel, TripAdvisor'da ilk 5 otelden biri olarak tanıtıldı

Sayın Yunus Yüksel tarafından işletilen Haldi One Turkey Hotel, fiyatı ve imkanları ile ekonomik bir konaklama için uygun bir otel olan ekonomik otellerden biri olarak kabul edilmektedir. Haldi Hotel, güzel Van şehrine yapacağınız gezinizde uygun fiyatlı bir seçim olabilir, çünkü çok uygun ve kabul edilebilir tesis ve hizmetlere sahiptir, bu nedenle misafirlerin ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayabilir. Haldi Hotel'in sunduğu bazı imkanlar arasında spa, sauna, Türk hamamı ve spor salonu yer almaktadır. Ayrıca bu otel, Van'a arabayla seyahat edenler için çok önemli olabilecek ücretsiz otoparka sahiptir. Haldi Hotel'de havalimanına transfer hizmeti de verilmektedir. Bu otelde ayrıca bir restoran ve kafe bulunmaktadır. Haldi Hotel 80 odası ile misafirlerini ağırlamaktadır. Ayrıca bu otel Van'da bir aile oteli olarak kabul ediliyor

Haldi Hotel 2015 yılında kurulmuş olup kendine has mimarisi ile Cumhuriyet Caddesi'nin ara sokaklarından birinde yer almaktadır. Yolcular birkaç dakika yürüyerek şehir merkezine ulaşabilirler. Haldi Hotel'in 80 odası bulunmaktadır ve bu odaların her birinde televizyon ve özel banyo bulunmaktadır. Otelin hizmet ve tesisleri arasında kablosuz internet, ücretsiz otopark ve havaalanı transferi yer almaktadır. Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.Restoranlara yakınlığı bu otelin bir diğer avantajıdır.Otel çevresindeki restoran örnekleri Hacıoğlu Grill Restaurant, Karvansaray Restaurant ve Birkoç Kavurma Restaurant'tır. Adana kebabı, pidesi, köftesi ve Molana kebabı geleneksel Türk yemekleridir

Van'ı seyahat destinasyonu olarak seçen İranlı turistlerin çoğu bu şehre alışveriş amacıyla seyahat etmektedir, ancak Van Ulu Camii gibi şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini kesinlikle ziyaret etmek daha iyidir. , şehir müzesi. , Van kalesi ve gölü

Dediğimiz gibi, bu otel Van şehrinde iyi bir konuma sahiptir Holiday Hotel, Van'da iyi bir konuma sahiptir ve şehrin turistik mekanlarına ve restoranlarına iyi erişime sahiptir, 47'den fazla restoran ve 7 turistik mekan sadece bir mesafede yer almaktadır. En önemlisi otelin 1,5 km yarıçapı.Yakındaki cazibe, Haldi Hotel'e sadece 80 metre uzaklıktaki Van Müzesi'dir. Otel ile daha fazla iletişim için Holiday One Hotel'in telefon numarası da bu sayfada mevcuttur

Bu kompleks Irangardi web sitesi tarafından Türkiye'de Van şehrinin model oteli seçilmiş ve bu siteden bir teşekkür belgesi almıştır.Bu nedenle İranlıların ve Van şehrinde konaklayan turistlerin bu otelde kalmaları tavsiye edilir

 

ادامه مطلب...

 

otel tesisleri:
  Kasa
  Asansör
  çamaşır
  Mağaza
  Bebek bakıcılığı ve anaokulu hizmetleri
Toplantı salonu
Kozmetik hizmetler
sigara odası
Para birimi dönüştürme hizmetleri
Salon ve spa hizmetleri
Hediye Dükkanı
Aile odası
Balayı süiti
Biletleme hizmetleri
Umumi balkon
Ayakkabıcılık ve ağda hizmetleri
Faks ve fotokopi hizmetleri
24 saat resepsiyon

Otelde ücretsiz otopark

Spor ve eğlence tesisleri:
vücut geliştirme kulübü
buhar saunası
masaj
Jakuzi
Şehir turları ve turları için kayıt
Türk banyosu

İnternet hizmetleri:
Lobide ücretsiz kablosuz internet
Odalarda ücretsiz kablosuz internet


Oda olanakları:
  Saç kurutma makinesi
  Kablo/uydu TV
Mini-bar
klima
ses geçirmez oda
Engelliler için tesisler
odada kahvaltı
Odadaki çalışma masası
Odada çay ve kahve makinesi
su şişesi
Ayna


restoran ve kahve dükkanı:
  Kahvehane
  Restoran

Adres: cumhuriyet cad.Demirciler - sk.NO 4. 65100 minibüs - Türkiye

İletişim numaraları: 00904322149695 - 00905346677412 - 00904322156060

WhatsApp: 00989374295874

İran temsilcisi: 00989144134313

Web sitesi: http://haldiotel.com

Instagram: http://instagram.com/haldiotel

Bu reklam Van, Türkiye'deki Haldi Otel'e destek amacıyla ücretsiz olarak yapılmıştır

Türkiye'nin En İyi Bir Oteli, Türkiye'nin En İyi Bir Oteli, Türkiye'nin Bir Oteli, Türkiye'de Haldi One Otel, Reza Nurmohammadi, Atiyeh Momeni

بهترین هتل وان ترکیه,بهترین هتل وان,هتل وان ترکیه,هتل هالدی وان ترکیه,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

ادامه مطلب...

اقامتگاه حمید خادمی در روستای شاه کلا (امام کلا) از توابع دهستان لفور در سوادکوه شمالی استان مازندران جای دارد و سالانه میزبان طبیعت دوستان زیادی است که به این منطقه زیبا و سرسبز سفر می کنند.

 

ادامه مطلب...اقامتگاه حمید خادمی دارای سه واحد اقامتی دارای هال و پذیرایی ، آشپزخانه با تجهیزات کامل آشپزی ، لوازم آشپزخانه یخچال ، کولر ، بخاری ، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می باشد. لازم به ذکر است این مجموعه اقامتی در میان طبیعتی زیبا و جذاب قرار گرفته است که خستگی را از تن میهمانان دور می کند.
پارکینگ غیر مسقف برای چهار ماشین و باریکیو در داخل محوطه از دیگر امکانات و خدمات این مجموعه برای رفاه مسافرین عزیز است.ورود حیوانات خانگی به داخل این مجموعه ممنوع می باشد.

 

ادامه مطلب...


منطقه لفور در هر فصل زیبایی های خاص خود را دارد اما در فصل بهار و تابستان سرسبزی و زیبایی منطقه به اوج خود می رسد و بهترین زمان برای سفر به سوادکوه و منطقه لفور برای لذت بردن از زیبایی های آن است.
جدا از جنگل ها و کوهستان های سرسبز و زیبا , رودخانه ها و شالیزارهای پلکانی که در تمام این منطقه گسترده شده اند , امامزاده سید علی کیا سلطان , مرکز پرورش ماهی و بازارچه محلی نیز مورد استقبال گردشگران و مسافران قرار می گیرد.  ادامه مطلب...شایان ذکر است این مجموعه از سوی سایت ایرانگردی به عنوان اقامتگاه نمونه و برتر منطقه لفور و روستای شاه کلا در سال 1401 انتخاب شده و به دریافت تقدیرنامه مربوطه نائل آمده است.لذا به گردشگران و ایرانگردان توصیه می گردد در سفر به سوادکوه و لفور , در این مجموعه اقامت نمایند.

آدرس:مازندران - سوادکوه شمالی - شیرگاه - دهستان لفور - روستای شاه کلا (امام کلا) - اقامتگاه حمید خادمی

شماره همراه: 09053353484

مدیریت: آقای حمید خادمی و بانو

 

ادامه مطلب...

 

بهترین اقامتگاه شاه کلا,بهترین اقامتگاه لفور,بهترین اقامتگاه سوادکوه,اقامتگاه حمید خادمی شاه کلا

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

اقامتگاه بوم گردی سرای سایه در بافت تاریخی شهر کاشان در استان اصفهان واقع شده است. این اقامتگاه خانه ای سنتی است که قدمت آن به دوران پهلوی برمی گردد. این اقامتگاه با قدمتی 200 ساله ، در سال 1396 به همت خانم خراسانی و آقای طوقانی بازسازی شد و سپس به بهره برداری رسید و مورد توجه شدید گردشگران و علاقه مندان به مدتی زندگی در محیط و خانه های روستایی و سنتی قرار گرفت. بنای این اقامتگاه متناسب با معماری خانه های کاشان ساخته شده طوری که اتاق ها دور تا دور حیاط این خانه و حوضی لاجوردی در وسط حیاط قرار گرفته است.

این خانه مانند دیگر خانه های سنتی کاشان دارای یک حیاط مرکزی بوده و اتاق ها دور تا دور حیاط قرار گرفته اند. حیاط نقلی اقامتگاه و حوض آبی آن فضای دنج و آرامش بخش به وجود آورده بود و مکان خوبی برای استراحت و صرف چای می باشد.تمامی اتاق های سرای سایه دارای امکانات مشابهی نظیر سرویس تخت خواب ، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجزا ، سیستم سرمایشی و گرمایشی و یخچال می باشند.همچنین می توانید با هزینه جداگانه از خدمات رختشور خانه ، اتو ، سشوار و تورهای گردشگری استفاده کنید. همچنین اینترنت وای فای رایگان برای استفاده مهمان ها وجود دارد. پس اگر از شلوغی و همهمه زندگی شهری خسته شده اید این اقامتگاه فرصت خوبی است تا مدتی را در سکوت و آرامش این خانه قدیمی سپری کرده و لحظات و خاطره های خوش از سفر خود به یادگار داشته باشید.

 ادامه مطلب...


اقامتگاه سرای سایه دارای 6 باب اتاق می باشد که ظرفیت اسکان و پذیرایی 19 گردشگر را دارد و برخی از آنها نام هایی همچون قاجاری ، پهلوی و سرداب را به خود اختصاص داده اند. از جمله خدمات این اقامتگاه می توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی رادیاتور ، پکیج و کولر گازی ، توالت ایرانی و فرنگی و حمام مستقل ، یخچال در اتاق ها، خدمات لاندری در اقامتگاه با هزینه جداگانه ، اتو و سشوار و راهنمای تور گردشگری برای تور کویر، نیاسر و ابیانه ، اینترنت وایرلس رایگان و پذیرش و اسکان 24 ساعته ، اشاره کرد. گفتنی است در قسمت هایی از این اقامتگاه تعدادی پله وجود دارد که افراد مسن و گردشگرانی که کودکان خردسال به همراه دارند باید توجه لازم را در این زمینه داشته باشند. گردشگرانی که دنبال زمانی برای دوری از زندگی روزمره شهری و ماشینی هستند، به راحتی می توانند در این اقامتگاه بوم گردی تجربه ی زندگی در محیطی روستایی به سبک سنتی را داشته باشند.

این اقامتگاه به جاذبه های گردشگری کاشان مثل خانه بروجردی‌ها، باغ و حمام فین کاشان، غار نیاسر (غار تالار رئیس)، بازار سنتی کاشان، قمصر کاشان، شهر زیرزمینی نوش آباد (مجموعه اویی)، روستای ابیانه و خانه عامری ها نزدیک است و گردشگران به آسانی می توانند از این اماکن دیدن نمایند. گردشگران می توانند در این اقامتگاه انواع غذاهای محلی این شهر نظیر شفته سماق ، شوید پلو با گوشت و لوبیا ، کوفته آب سماق کاشانی ، خورش نخود آله ، جوجویی تاس کباب کاشانی ... را با هماهنگی قبلی سفارش دهند و از طعم لذیذ و محلی آن ها لذت ببرند.

 

ادامه مطلب...


شرایط کنسلی رزرو اقامتگاه:

در ایام غیر پیک:در صورت کنسلی 48 ساعت مانده به تاریخ ورود ، 50 درصد هزینه به عنوان جریمه دریافت می شود. در صورت کنسلی 24 ساعت مانده به تاریخ ورود ، هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.

کنسلی برای روزهایی که در بازه ی 28 اسفند الی 15 خرداد قرار میگیرند ، تا قبل از 30 روز فقط10%جریمه کنسلی،20 الی 30 روز 50%جریمه کنسلی و کمتر از 20 روز مانده به تاریخ رزرو 100% هزینه بابت جریمه کسرمیگردد.

قوانین و مقررات اقامتگاه:

ارائه مدارک محرمیت معتبر در زمان پذیرش الزامی است.

پذیرش حیوانات خانگی به صورت پیش فرض مجاز نمی باشد، درصورت نیاز با پشتیبانی هماهنگ نمائید.

اقامت برای کودکان کمتر از 5 سال رایگان و از 5 تا 10 سال نیم بها می باشد.

 

ادامه مطلب...فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم:

فاصله تا فرودگاه کاشان --> 18.4 کیلومتر ( 24 دقیقه )

فاصله تا ایستگاه راه آهن کاشان --> 6.8 کیلومتر ( 15 دقیقه )

فاصله تا پایانه مسافربری کاشان --> 2.1 کیلومتر (7 دقیقه )

فاصله تا مسجد آقابزرگ کاشان --> 450 متر ( 2 دقیقه )

فاصله تا بازار سنتی کاشان -->850 متر ( 3 دقیقه )

فاصله تا خانه عامری های کاشان --> 900 متر ( 4 دقیقه )

فاصله تا بازار بزرگ صفویه --> 2.2  کیلومتر ( 8 دقیقه )

فاصله تا باغ  و حمام فین کاشان --> 8.1 کیلومتر ( 17 دقیقه )

فاصله تا شهر زیرزمینی نوش آباد (مجموعه اویی) --> 13.6 کیلومتر ( 24 دقیقه )

فاصله تا  مرکز شهر قمصر کاشان --> 32.1 کیلومتر (36 دقیقه )

فاصله تا غار نیاسر --> 37.6 کیلومتر ( 44 دقیقه )

فاصله تا روستای گردشگری و قلعه ابیانه  --> 76.8 کیلومتر ( 1 ساعت و 12 دقیقه )

ادامه مطلب...

 

@این مجموعه تاریخی از سوی وبسایت ایرانگردی ، به عنوان اقامتگاه سنتی برتر شهر کاشان در سال 1401 انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه نائل شده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می گردد در سفر به کاشان ، به سرای سایه مراجعه فرمایند.

آدرس:شهر کاشان - خیابان فاضل نراقی - کوی فرهنگ 29 (شهید قلع گر)

تلفن تماس: 55445828-031

شماره همراه: 09338756196

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/sayeh_saray

 

ادامه مطلب...

 

اقامتگاه بوم گردی سرای سایه کاشان,اقامتگاه سنتی سرای سایه کاشان,سرای سایه کاشان,بهترین اقامتگاه سنتی کاشان,سفر ارزان

 

ادامه مطلب...

الموت مانند بهشتی در دل قزوین ، جزو مناطق طبیعی و روستایی این استان می باشد که کوهستان های اطراف ، درختان سر سبز و سایر آثار طبیعی و تاریخی ، زیبایی منطقه را دو چندان کرده است . قلعه یا دژ الموت از قلعه های تاریخی ایران و یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری قزوین در منطقه الموت است که همه ساله پذیرای مسافران زیادی می باشد . این قلعه در بین مردم روستا به قلعه حسن معروف است .

 

ادامه مطلب... 

 

اقامتگاه بوم گردی قلعه الموت در روستای گازرخان استان قزوین و در منطقه ی خوش آب و هوا و کوهستانی الموت درون یک باغ بزرگ و سر سبز و زیبا واقع شده است. اقامتگاه محلی قلعه الموت در گذشته با نام باغ گلستان 1 فعالیت داشته ، این خانه بومی با سبک معماری ساده ی روستایی در سال 86 برای پذیرایی از توریست گردان و مسافران مهیا گردید.

 

ادامه مطلب...اقامتگاه قلعه الموت ظرفیت پذیرایی از 51 گردشگر را دارد و دارای 9 سوئیت با حمام ، توالت ایرانی و فرنگی و آشپزخانه مستقل ( 1 سوئیت 5 تخته ، 3 سوئیت 4 تخته ، 4 سوئیت 3 تخته و 1 سوئیت 2 تخته ) و 1 اتاق 20 متری 8 نفره و یک اتاق 3 تخته می باشد که میهمانان این اتاق ها باید از توالت ایرانی و حمام مشترک داخل حیاط استفاده کنند . همه ی سوئیت ها و اتاق ها مجهز به سیستم گرمایشی بخاری نفتی ، بخاری برقی و بخاری گازی ( کپسول ) هستند .

 

ادامه مطلب...از دیگر امکانات این اقامتگاه میتوان به سالن غذا خوری ، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی ، پارکینگ غیر مسقف ، راهنمای تور و ... اشاره کرد . چنانچه مسافران عزیز تمایل داشته باشند ، با هماهنگی قبلی می توانند از غذاهای محلی و لذیذ این اقامتگاه لذت برند . شما میتوانید علاوه بر اقامت در این خانه بومی و لذت بردن از طبیعت بکر و آرام  و فضایی دور از زندگی ماشینی، به اماکن گردشگری و طبیعت گردی منطقه زیبای الموت بروید و از برخی جاذبه های توریست گردی از جمله قلعه الموت و دریاچه اوان دیدن کنید.

جاده منتهی به روستا  آسفالت بوده و فقط مسیر 20 متری مانده به اقامتگاه خاکی می باشد .

 

ادامه مطلب...


فاصله اقامتگاه بوم گردی قلعه الموت قزوین تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم شهر

فاصله تا قلعه الموت: ۹۷ متر ( ۱ دقیقه )
فاصله تا پایانه مسافربری قزوین : ۱۰۴ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه )
فاصله تا مرکز شهر قزوین : ۱۰۵ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۳۳ دقیقه )
فاصله تا فرودگاه قزوین:۱۰۷ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۳۴ دقیقه )
فاصله تا رودخانه اندج: ۲۰٫۶ کیلومتر ( ۴۴ دقیقه )
فاصله تا منطقه ییلاقی پیچ بن : ۳۶٫۷ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۶ دقیقه )
فاصله تا دریاچه اوان : ۳۸٫۶ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۵ دقیقه )
فاصله تا منطقه دیدنی رودبار الموت: ۴۷ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه )
فاصله تا صخره های دیدنی اندج : ۶۰٫۳ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۳ دقیقه )
فاصله تاروستای دیدنی مرگ (مِرگ) : ۶۸٫۳ کیلومتر ( ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه )
فاصله تا ایستگاه راه آهن قزوین : ۱۳۶ کیلومتر ( ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه )

 

ادامه مطلب...نکات مربوط به رزرو اقامتگاه روستایی قلعه الموت قزوین- سوئیت:
تمام طول مسیر تا اقامتگاه آسفالت می‌باشد.
اقامتگاه دارای پارکینگ اختصاصی است.
سوئیت‌ها به صورت تخت خواب می‌باشند و سرویس خواب برای اقامت شبانه فراهم است.
سوئیت‌ها دارای سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی است.
سیستم گرمایشی اقامتگاه بخاری گازی، بخاری برقی و چراغ نفتی والور می‌باشد و بدلیل موقعیت مکانی آن سیستم سرمایشی احساس نمی‌شود ولی در صورت نیاز پنکه در اختیار گردشگران قرار داده می‌شود.
هر سوئیت دارای آشپزخانه با امکانات یخچال، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، و ظروف طبخ غذا و غذاخوری می باشد.

 

ادامه مطلب...


پذیرش برای زوج ها تنها با ارائه مدرک محرمیت امکان پذیر می باشد.
استعمال دخانیات در این واحد اقامتی امکان پذیر می‌باشد.
ورود حیوانات خانگی در این واحد اقامتی امکان پذیر می‌باشد.
در این منطقه خطوط ایرانسل و همراه اول آنتن دهی مطلوب و خوبی دارند.
سرعت اینترنت خطوط همراه اول و ایرانسل بصورت 4G می باشد.
اقامتگاه دارای وای فای رایگان می باشد.
اقامت برای کودکان کمتر از 6 سال رایگان است.
ساعت تحویل اتاق 14 و ساعت تخلیه آن 12 ظهر می‌باشد.

ادامه مطلب...

 

شایان ذکر است این مجموعه از سوی سایت ایرانگردی به عنوان اقامتگاه سنتی نمونه استان قزوین در سال 1400 انتخاب شده و به دریافت تقدیرنامه مربوطه نائل آمده است.لذا به گردشگران و ایرانگردان توصیه می گردد در سفر به قزوین , به این اقامتگاه مراجعه فرمایند.

 

ادامه مطلب...

 

آدرس:استان قزوین - الموت - روستای گازرخان - روبروی قلعه حسن صباح

تلفن: 33719289-028

همراه: 09127839198 و 09125822901

وبسایت: http://tooralamoot.ir

 

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

 

اقامتگاه سنتی قلعه الموت , بومگردی قلعه الموت , قلعه الموت , ایرانگردی , بلیت , سفر , گردشگری , تور

ادامه مطلب...

 

اقامتگاه بوم گردی حاج محمد در روستای فرح آباد فیروزکوه در یک باغ زیبا و وسیع به وسعت 6000 مترمربع با درختان کهن گردو واقع شده و قدمت آن به ۱۰۰ سال میرسد. این مجموعه دارای  6 باب کلبه جنگلی با چیدمان های مختلف مراکشی ، ژاپنی ، سرخپوستی ، وایکینگ ، مصری و فرانسوی با چشم اندازی زیبا رو به رودخانه و کوهستان می باشد و ۲ واحد ۱۵ متری با ایوان های ۱۵ متری به ظرفیت ۵ نفر میباشد که فاقد سرویس بهداشتی و آشپزخانه بوده و از ۶ سرویس بهداشتی مشترک تعبیه شده در محوطه استفاده میکنند.همچنین یک سوئیت ۱۱۰ متری ۲ خوابه نیز به ظرفیت ۳۰ نفر با تمامی امکانات رفاهی از قبیل سروس بهداشتی، حمام و آشپزخانه موجود است که برای تورهای گروهی مورد استفاده قرار میگیرد و در این واحد ها و سوئیت ، از بخاری گازی بعنوان سیستم سرمایشی گرمایشی استفاده میشود.

 

ادامه مطلب...

 

۴۰ آلاچیق نیز در محوطه اقامتگاه وجود دارد که ۸ تا از این آلاچیق ها با قرار گرفتن در کنار رودخانه حبله رود، این امکان را به شما میدهد که پاهای خود را در آب بگذارید و از آب خنک این رود در روز های گرم تابستان لذت ببرید. ظرفیت این اقامتگاه در مجموع به ۴۰۰ نفر میرسد.بوم گردی حاج محمد دارای یک پارکینگ وسیع با ظرفیت ۳۴ خودروی سواری و ۵ اتوبوس است.راهنمای تور و پرسنل مسلط به زبان انگلیسی از سایر امکانات اقامتگاه هستند.در فاصله متری از اقامتگاه بوم گردی حاج محمد، یک حمام تاریخی متعلق به دوران صفوی قرار دارد که بازدید از آن جزو برنامه های اقامتگاه میباشد. این حمام در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. همچنین استخر آب معدنی خُمِده نیز در ۲ کیلومتری این اقامتگاه قرار دارد که املاح معدنی این استخر برای بیماری های پوستی، استخوان و دردهای نفاصل مفید است. استخر دارای سانس های ۲ ساعتی و مجزای بانوان و آقایان میباشد.زمانی که آقایان به استخر آب معدنی میروند، بانوان را برای بازدید به حمام تاریخی فرح آباد متعلق به دوران صفوی میبرند و بلعکس.

 

ادامه مطلب...

 

تنگه واشی یکی از پرطرفدار ترین جاذبه طبیعی و گردشگری فیروزکوه است که در 4۰ کیلومتری اقامتگاه بوم گردی حاج محمد واقع شده است.در تنگه واشی میبایست مسیری را از داخل رودخانه در لابه لای صخره های سنگی بلند و زیبا پیاده روی کنید.پس از اتمام این تنگه به دشتی بزرگ و سرسبز می رسید که با گذشتن از آن، وارد تنگه دوم خواهید شد.در مسیر پیاده روی در این تنگه، چندین کتیبه تاریخی بجا مانده از عهد قاجار را مشاهده میکنید.تنگه واشی از جاذبه هایی ست که بازدید و لذت بردن از آب تنی در آن، در روزهای گرم تابستان پیشنهاد میشود.

لازم به ذکر است اقامتگاه از ساعت 22:00 الی 7:00 پذیرش ندارد. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند در اقامتگاه بومگردی حاج محمد اقامتی خاطره انگیز را تجربه کنند.

 

ادامه مطلب...


@برخی مقررات مجموعه:
پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.
قابل توجه مهمانان گرامی:
از آوردن حيوانات خانگی جدا خودداری نمائيد.
استعمال دخانیات در این اقامتگاه ممنوع می باشد.
اقامتگاه از ساعت 22:00 الی 7:00 پذیرش ندارد.
هزینه برای اقامت کودکان زیر 4 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، رایگان و بالای 4 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

ادامه مطلب...

 

فاصله (تقریبی) این اقامتگاه تا جاذبه های گردشگری و مکان های مهم

فاصله تا مرکز شهر تهران --> 135 کیلومتر ( 2 ساعت و 24 دقیقه )

فاصله تا فرودگاه بین المللی مهرآباد --> 144 کیلومتر ( 2 ساعت و 33 دقیقه )

فاصله تا ایستگاه راه آهن تهران --> 139 کیلومتر ( 2 ساعت و 19 دقیقه )

فاصله تا ایستگاه راه آهن فیروزکوه --> 20 کیلومتر ( 32 دقیقه )

فاصله تا پایانه مسافربری تهران --> 135 کیلومتر ( 2 ساعت و 12 دقیقه )

فاصله تا چشمه آب معدنی خمده --> 3.5 کیلومتر ( 7 دقیقه )

فاصله تا غار بورنیک --> حدود 5 کیلومتر ( 10 دقیقه )

فاصله تا آستان مقدس امامزاده اسماعیل فیروزکوه --> 19 کیلومتر ( 31 دقیقه )

فاصله تا بنای تاریخی گور گنبد --> 20 کیلومتر ( 32 دقیقه )

فاصله تا چشمه دریابک --> 48 کیلومتر ( 48 دقیقه )

فاصله تا تنگه واشی --> 40 کیلومتر ( 1 ساعت و 17 دقیقه )

فاصله تا پارک ملی خجیر --> 118 کیلومتر ( 1 ساعت و 46 دقیقه )

 

ادامه مطلب...

 

شایان ذکر است این مجموعه از سوی سایت ایرانگردی به عنوان اقامتگاه بومگردی نمونه در استان تهران در سال 1400 انتخاب شده و به دریافت تقدیرنامه مربوطه نائل آمده است.لذا به گردشگران و ایرانگردان توصیه می گردد در سفر به فیروزکوه , در این مجموعه اقامت نمایند.

آدرس:کیلومتر 25 جاده فیروزکوه - تهران , کیلومتر 9 جاده زرین دشت - روستای فرح آباد

تلفن: 76420641

شماره همراه: 09122843876 و 09122233309

وبسایت: http://hajmohammad.uspace.ir

اینستاگرام: http://instagram.com/bomgardihajmohammad

مدیریت: آقای محمودی

 

بومگردی حاج محمد فیروزکوه,اقامتگاه سنتی حاج محمد فیروزکوه,بهترین بومگردی فیروزکوه,بهترین اقامتگاه سنتی فیروزکوه,اقامت در فیروزکوه

ادامه مطلب...

شمال ایران، سرزمینی بکر از جنگل و دریا، بستر رودهای خروشان و پهنه ای زیبا از رویش انواع گلها و درختان زیبای سر به فلک کشیده، سرزمینی که جنگل ، کوه ، دریا را همزمان در دل خود جای داده است. سرزمینی سرشار از حیات و مملو از نشاط طبیعت سحر انگیز و یادمان های تاریخ کم نظیر که الهام بخش آرامش و نیروی بخشش خلاقیت پروردگار است. یکی از بهترین اماکن اقامتی ایزدشهر که به مسافران پیشنهاد می شود ، «هتل ساحلی شهر » است که دارای فضای زیبای اقامتی و توریستی همراه با تمامی امکانات می تواند مناسب ترین گزینه برای اقامتی چند روزه در کنار دریای خزر باشد. استان مازندران یکی از استان های نوار ساحلی دریای خزر، دامنه های جنگلی و کوهستانی با طبیعت بی نظیر و آب و هوای معتدل ، آبشارها و غارها از جمله جاذبه های گردشگری مازندران محسوب می گردد. ایزدشهر با دسترسی آسان از جاده هراز و فیروزکوه و چالوس از شهرهای بخش مرکزی شهرستان نور استان مازندران است.هتل ساحلی شهر در شهر ایزدشهر در حدفاصل شهرستان محمودآباد و 8 کیلومتری مرکز شهر نور واقع شده است.

 

ادامه مطلب...


مجتمع گردشگری ساحلی شهر در ایزدشهر در زمینی به مساحت 4.5 هکتار در سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجتمع گردشگری دارای 188 باب واحد اقامتی می باشد، این واحد ها شامل ویلاهای ساحلی ، آپارتمان های یک خوابه ، دو خوابه ، سه خوابه دوبلکس و یا تریپلکس می باشد که با تراس رو به ساحل، اقامتی دلنشین رابرای مهمانان گرامی به ارمغان آورده است.با اقامت در هتل ساحلی شهر می توان ازجاذبه های گردشگری نظیر آبگرم لاویج ، پارک جنگلی چمستان ، موزه گالری خرید DD ، دریاچه الیمالات ، تالاب ارواح ، آبشار آب پری با پیمودن حداکثر مسافت 46 کیلومتر بازدید کرد. مجتمع گردشگری شهر ، همراه با تمامی امکانات کامل رفاهی و تفریحی پذیرای مهمانان گرامی می باشد.

 

ادامه مطلب...رعایت نکات بهداشتی ، هم از سوی مسافر و هم از سوی هتل ها موجب می شود تا اقامت در هتل کم خطر و ایمن باشد. توجه به موارد به بهداشتی برای همه افراد داخل هتل شامل پرسنل، مدیران و مسافران ضروری است. برخی اقدامات صورت گرفته در این راستا در هتل ساحلی شهر به شرح ذیل می باشد : تعبیه درب های اتوماتیک جهت باز و بسته شدن درب ورود استفاده کارکنان از ماسک و دستکش، به ویژه کارکنان پذیرش هتل ، جهت پیشگیری از انتشار ویروس امکان رزرو آنلاین هتل و پرداخت اعتباری قرار دادن مواد ضدعفونی کننده در ورودی و پذیرش هتل ، برای استفاده مهمانان و همچنین ضدعفونی کردن کارت بانکی و مدارک شناسایی هنگام خروج از هتل ضدعفونی کردن مداوم دستگیره ها ، کلید و پریزها و محل هایی که افراد به صورت متداول با آن تماس دارند جوله های پک شده در واحد ها قراردادن مواد ضدعفونی در تمامی واحد ها و....

 

ادامه مطلب...کانتر تورهای گردشگری در لابی هتل ساحلی شهر در ایام تعطیلات مستقر می باشد و به میهمانانی که قصد دارند اماکن دیدنی و گردشگری را ببینند به صورت گروهی و انفرادی خدمات ارائه می دهد.

یکی از خدمات جذاب هتل ساحلی شهر در ایام تعطیل و آخر هفته ها سینما می باشد که در دو گروه سنی فیلم پخش می کند صبح ها از ساعت 11 الی 13 سینما کودک فعال می باشد و خانواده ها می توانند همراه با فرزند دلبندشان از فیلم های سینمایی و یا انیمیشن های جذاب لذت ببرند شب ها از ساعت 19 الی 21 سینما خانواده می باشد که غالبا در هر سانس فیلم های به روز پخش خواهد شد.

هتل ساحلی شهر یکی از کامل‌ترین مجموعه‌های ورزشی ساحلی در میان هتل‌های ایران را دارد و با ارائه خدماتی مانند زمین والیبال ساحلی ، تنیس ، فوتبال ، بسکتبال ، پینگ پنگ ، پیست دوچرخه‌سواری و... پذیرای میهمانان هتل است.باشگاه ورزشی با دارا بودن تردمیل , دوچرخه های ثابت و دستگاه بدنسازی کششی , یکی دیگر از امکانات این مجموعه زیبا می باشند.ادامه مطلب...این هتل علاوه بر اینکه از شلوغی و همهمه مرکز شهر دور است با خودرو در کمتر از چند دقیقه به تمام امکانات شهر دسترسی خواهید داشت. موقعیت خاص جغرافیایی هتل ساحلی شهر و واقع شدنش در کنارۀ ساحل موجب می‌شود تا با رزرو این هتل به بسیاری از جاذبه‌های گردشگری مازندران دسترسی آسانی داشته باشید.به طور کلی در صورتی که نیاز به یک سفر چندروزه به مکانی دور از همهمه شهر اما با کلیه امکانات دارید، به طوری که برای انجام هیچ کاری نیازی به خروج از محوطه هتل نداشته و کلیه سرگرمی‌ها را در چندمتری خود داشته باشید، هتل ساحلی شهر بهترین انتخاب برای شماست.از نظر مسافران بزرگ‌ترین مزیت این هتل محوطه بسیار زیبا و آرامش‌بخش آن است. در نظر داشته باشید که ویلاهای ساحلی لوکس‌تر و مجهزتر از واحدهای آپارتمانی هستند.


ادامه مطلب...


تنوع اتاق‌ها در هتل ساحلی شهر به گونه‌ای است که کلیه افراد با انواع سلایق و بودجه‌ها قابلیت اقامت در آن را داشته و اقامتی آرامش‌بخش و راحت در انتظار کلیه میهمانان خواهد بود.
این هتل دارای دو مجموعه ساختمانی اصلی است: آپارتمان 7 طبقه و مجموعه ویلاهای ساحلی. تفاوت عمده اتاق‌ها نیز در همین مورد بوده و در وهله دوم چشم‌انداز اتاق تعیین‌کننده قیمت آن است.
تعدد اتاق‌های این هتل و جهت‌های قرارگیری متفاوت اتاق‌ها باعث شده تنوع چشم‌انداز در اتاق‌ها بسیار زیاد باشد؛ دید دریا ، جنگل ، کوه ، خیابان ، دشت و محوطه باغ هتل.

 

ادامه مطلب...اتاق‌ها قابلیت پذیرش یک الی هشت نفر در هر اتاق را داشته و تعداد نفرات بالا به هیچ عنوان از کیفیت خدمات‌رسانی اتاق‌ها کم نخواهد کرد. چراکه اتاق‌های با ظرفیت بالا به صورت دوبلکس و تریپلکس در اختیار میهمان قرار خواهند گرفت. در صورتی که مایل به رزرو ویلاهای ساحلی هستید در میان اتاق‌ها سوئیت‌های ساحلی را با ظرفیت دلخواه‌تان رزرو نمایید. لطفاً در نظر داشته باشید که اتاق‌های دوبلکس یا تریپلکس در مجموعه آپارتمانی قرار دارند.
بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین اتاق هتل ساحلی شهر ، آپارتمان تریپلکس دو خوابه پنج تخته رو به دریا بوده که دارای دوخواب و پنج تخت و سه طبقه است. طبقه اول این واحد اقامتی تماماً سالن نشیمن شامل مبلمان ، میز ناهارخوری و آشپزخانه  بوده ، طبقه دوم دارای دو اتاق خواب و طبقه سوم دارای یک اتاق خواب می‌باشد.
روم سرویس ، صبحانه ، یخچال ، پاورسوئیچ ، مبلمان ، دراور ، آباژور ، چای‌ساز ، آب رایگان ، رخت آویز ، کمد لباس ، تلفن ، تلویزیون ، حمام و  لوازم بهداشتی به طور کامل و بسیاری موارد دیگر مطابق با استانداردهای یک هتل 4ستاره از امکانات اتاق‌های هتل شهر است.


ادامه مطلب...

 

@برخی از مقررات مجموعه:

تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه اتاق ساعت 12 ظهر می باشد.
پذیرش خانم تنها ، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است.
پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته ، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.
ساعت کاری استخر در شیفت خانم ها: 8:00 الی 14:30 ، در شیفت آقایان: 14:30 الی 23:30 می باشد.
هزینه برای اقامت کودکان زیر 3 سال در صورت عدم استفاده از سرویس، رایگان، ولی برای بین 3 تا 8 سال نیم بها و بالای 8 سال نفر اضافه محاسبه می شود.

 

ادامه مطلب... 

 

امکانات مجموعه:

واحدهای ویلایی - واحدهای آپارتمانی - مجموعه آبی - کلوپ ورزشی - کافی شاپ - رستوران - فضای روباز ورزشی - فضای بازی کودکان - سالن اجتماعات - پارکینگ سرپوشیده - آمفی تئاتر

خدمات:

لاندری - اتاق چمدان - تورهای گردشگری - سینمای کودک و نوجوان - روم سرویس - پذیرش24ساعته - صبحانه سلف سرویس - پروتکل های بهداشتی بر ضد بیماری کرونا

 

رزرواسیون و پذیرش هتل ساحلی شهر 24 ساعته می باشد بدین معنا که هر زمان از شبانه روز به جهت رزرو تماس بگیرید و یا به هتل تشریف بیارورید امکان رزرو اتاق و یا تحویل آن وجود دارد. 

 

ادامه مطلب...

 

این هتل از سوی سایت ایرانگردی به عنوان هتل نمونه نور و ایزدشهر در سال های 1400 و 1401 انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیر مربوطه , نائل شده است.

لذا به ایرانگردان و گردشگران توصیه می گردد در سفر به شهر نور و ایزدشهر , برای اقامتی جذاب و آرام , به این مجموعه مراجعه فرمایند.

 

ادامه مطلب...

 

آدرس:استان مازندران - نور - ایزدشهر - گلسار3

تلفن رزرو: 44536200-011

واتساپ: 09381740049

وبسایت: http://shahrhotel.com

اینستاگرام: http://instagram.com/shahr.resort.hotel

 

ادامه مطلب...

 

هتل ساحلی شهر,هتل ساحلی شهر ایزدشهر,بهترین هتل نور مازندران,هتل ارزان,سفر ارزان,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,تور,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس