×

خطا

There was a problem loading image teimouri.jpg

 ادامه مطلب...

آژانس مسافرتی پروانه مهاجر ایرانیان به مدیریت آقای سید سجاد کبیری در طول سال های فعالیت خود ، با هدف جلب رضایت مشتریان خود و دیگر سازمان های همکار با ارائه عالی ترین خدمات واجد شرایط و مدرن است ، اقدام به برگزاری و اجرای مستقیم تورهای لوکس به مقاصد مختلف گردشگری نموده است.این آژانس مسافرتی در زمینه های فروش تور به مقاصد داخل کشور ، فروش تور خارجی ، اخذ ویزا ، رزرو هتل، برگزاری تورهای گردشگری به خارج از ایران فعالیت می نماید.به دلیل تقاضای بالای مشتریان ، مسیرهای خطوط هوایی طوری توسعه یافته اند که ما بالاترین ظرفیت را دربسیاری از مسیرهای اصلی دارا می باشیم.از جمله خدمات دیگر این مجموعه ، امکان فروش آنلاین تور و ویزای تک برای مسافران عزیز و همچنین امکان استرداد آنلاین در هر لحظه از شبانه روز برای مسافران و آژانس های همکار می باشد.

آژانس پروانه مهاجر ایرانیان در این سال ها کوشیده است تا رضایت مسافرین خود را در اولویت امور قرار داده و با معرفی مسیرهای جدید و نیز خلق ایده های متفاوت همواره پیشرو
باشد.آژانس پروانه مهاجر ایرانیان با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و متعهد و با قوی ترین زیرساخت ها و نیز بالاترین استانداردهای صنعت گردشگری تلاش می کند تا همچنان نام خود را در فهرست برترین آژانس های مسافرتی در سطح کشور حفظ نموده و با تکیه بر سابقه و تجربه مدیران خود در پی گسترش و توسعه برنامه های آینده خود می باشد.

 

ادامه مطلب...


این مجموعه از ابتدای تاسیس همیشه رضایت کامل مسافران را مهمترین هدف خود قرار داده و با ارائه خدماتی با کیفیت به مسافران و آژانس های همکار ، توانسته در این صنعت پیشرو باشد. از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای بالاترین ظرفیت پروازی می باشد. پروانه مهاجر ایرانیان با قوی ترین زیر ساخت ها ، بالاترین استاندارد ها و کامل ترین شبکه توزیع می کوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارائه نماید و با بکارگیری نظرات سازنده اعضا و برقراری پایه های ارتباطی نوین با اعضا، کارگزاران ، خطوط هوایی و راهنمایان ، در مسیر هدف نهایی خود گام بردارد.


با آرزوی داشتن سفری آرام و پر از خاطرات شیرین همواره آماده خدمتگزاری و مشاوره در زمینه تورهای گردشگری به شما عزیزان می باشیم.ما به هر چالش به عنوان یک فرصت نگاه می کنیم و معتقدیم که جایگاه ما به خوبی به عنوان شناخته شده ترین پیشگام در صنعت گردشگری تثبیت شده است.آژانس مسافرتی پروانه مهاجر ایرانیان تلاش می کند تا  بهترین خدمات را با استفاده ازقوی ترین زیرساخت ها و بالاترین استانداردها و کامل ترین شبکه توزیع ارائه دهد و گام هایی را به سوی هدف نهایی  با توجه به نظرات سازنده  اعضا و همچنین ایجاد ارتباط اساسی جدید با اعضا ، کارگزاران ، خطوط هوایی و راهنمایان تور بردارد.

 

ادامه مطلب...


چشم انداز:

ما می‌خواهیم به عنوان برند برتر و اصلی‌ترین مرکز خدمات گردشگری کشور، هر شخص و یا آژانس همکاری که قصد دارد سفری متفاوت و خاص را برای خود و یا مشتری خود تجربه کند و یا از قیمت متناسب با کیفیت سفر خود اطمینان داشته باشد، فقط پروانه مهاجر ایرانیان را انتخاب کند.

بیانیه ماموریت:

آژانس مسافرتی پروانه مهاجر ایرانیان می‌کوشد تا با ارتقای حداکثری سطح کیفی خدمات خود ، با بهره‌گیری از نیروی انسای متخصص ، تکنولوژی‌های نوآورانه و ارتباطات موثر ، تمام نیازها و مراحل سفر را ، هرچند پیچیده و دشوار ، پیش بینی و برآورده کرده و به تغییر سبک سفرهای ایرانگردی و جهانگردی مردم کمک کند.

ارزش‌های پروانه مهاجر ایرانیان:

احترام بسیار ویژه برای مشتریان، پرسنل و سهام‌داران
ایجاد سفرهای خاص، بیادماندنی و تغییر در سبک سفرهای مردم
نمایش زیبایی‌های جهان برای ایرانیان و زیبایی‌های ایران برای مسافران خارجی
ایجاد آسودگی مدیران سازمان‌ها از برگزاری سمینارها ، همایش‌ها و سفرهای پرسنل
برقراری فرهنگ سازمانی و روابط شفاف با مشتریان
رعایت قوانین و استانداردهای بین‌المللی

ادامه مطلب...

 

@شایان ذکر است پروانه مهاجر ایرانیان از سوی سایت ایرانگردی به عنوان آژانس نمونه و برتر استان آذربایجانشرقی در سال 1402 انتخاب شده است.

آدرس: تبریز - بلوار 29 بهمن - جنب ساختمان مرکزی مترو - مجتمع خدماتی ولیعصر - طبقه اول

شماره تماس: 33298122-041

شماره همراه: 09144134313 و 09034313555 و 09374295874

وبسایت: http://parvanehmohajer.com

اینستاگرام: http://instagram.com/parvaneh_mohajer

 

ادامه مطلب...

 

آژانس مسافرتی پروانه مهاجر ایرانیان,تورهای پروانه مهاجر ایرانیان,سید سجاد کبیری پروانه مهاجر ایرانیان,بهترین تور ترکیه,بهترین تور وان

ادامه مطلب...

رضا نورمحمدی خبرنگار ایرانگردی - مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان پیشوا با حضور مهندس علی اصغر حقیری مدیر منطقه برق شهرستان پیشوا و مدیران این اداره و با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد.

مهندس حقیری در این مراسم گفت: اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار در هدایت فکری و فرهنگی‌جامعه و میزان اثرگذاری صداقت و شفافیت شخص خبرنگار در این جریان سازی ، جایگاه شغلی آنها با خدمتگزاران صنعت برق یکی است.خبرنگاران گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند و تمامی مدیران ، مسئولین و مردم مدیون تلاش شبانه روزی و بی‌وقفه این قشر زحمتکش و پر تلاش هستند.

وی افزود: تلاش در عرصه خبر و خبررسانی خبرنگاران که در جامعه حضور فعال دارند موجب شده  خواسته ها و  درخواست های جامعه  را به خوبی شناسایی و با رویه مطالبه گری پیشرفت و ارتقای جامعه را فراهم سازند.

او در ادامه بیان داشت:خدمات ما برقی‌ها به مردم لحظه‌ای است و اگر برای یک دقیقه برق منطقه‌ای قطع شود ، مردم دچار مشکل می‌شوند.خدمت خبرنگاران به آحاد جامعه هم در لحظه است و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لحظه‌ای به جامعه تاثیرات آشکار خودرا در زندگی امروزی به خوبی نشان داده است.

وی در ادامه به موضوع پر اهمیت پیک بار تابستان اشاره نمود و ابراز داشت: خوشبختانه در تابستان امسال با توجه به برنامه ریزی ها و  تمهیداتی که از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر اندیشیده شده بود در بخش خانگی شاهد خاموشی و قطعی با برنامه نبودیم.

مهندس حقیری ادامه داد:امسال 7 درصد ریزش نیرو در اداره برق داشتیم که همکاران بنده ، با تلاش بیشتر ، این خلا را پر کردند.

وی با بیان اینکه بیشترین چاه آب و خرده مالکین در شهرستان پیشوا قرار دارد ، گفت:با تعامل و همکاری ، قطعی آب را آنچنان مدیریت کرده ایم که مردم خودشان در ساعات اعلام شده توسط ما ، اقدام به قطع برق چاه ها می کنند.

حقیری همچنین گفت:کل شبکه سیمی تا پایان شهریور جمع می شود و تبدیل به کابل خودنگهدار خواهد شد ، ضمن آنکه آمار ترانس سوزی در سال گذشته به صفر رسید.

این مسئول افزود:ما بیشترین اعتبارات روستایی را در اختیار داشته ایم و 6 روستا را با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد تومان ، هدف اصلاح بینی قرار داده ایم و تاکنون 5 کیلومتر کابل خودنگهدار برای روستاهای مذکور ، ایجاد شده است.

وی در پایان ، اصحاب رسانه را عاملین ترویج فرهنگ مصرف دانست و با اهدای لوح تقدیر و هدایا از خبرنگاران تشکر و قدردانی کرد.گفتنی است این مراسم با تلاش های دلسوزانه آقای آئینی مدیر پرتلاش روابط عمومی این اداره , برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

برق پیشوا,اداره برق پیشوا,برق منطقه پیشوا,مدیر اداره برق پیشوا,مهندس حقیری مدیر برق پیشوا

ادامه مطلب...

با آمدن ماه اردیبهشت علاقه‌مندان به سفر در جستجوی مقصدی برای دیدن باغ‌های گل محمدی و مراسم گلابگیری هستند چند سالی است که در میان شهرها و روستاهایی که در کشور مراسم چیدن گل و گلابگیری در آن انجام می شود نام روستای محمدآباد عربها شنیده می‌شود.
 
چند روزی مانده به شروع برداشت گل محمدی و گلابگیری ولی فعالیت ها در روستای «محمدآباد عربها» از توابع بخش جوادآباد شهرستان ورامین آغاز شده است.

روستای محمدآباد عربها در فاصله ۱۱ کیلومتری از شهر ورامین واقع شده و باغ‌هایی چشم نواز را در دل خود جای داده که می توان عطر گل محمدی را در آن استشمام کرد.

شرایط کشت گل محمدی با توجه به اینکه به آب کمی نیاز دارد، در شهرستانی مانند ورامین فراهم است با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب شهرستان، گلاب استحصال شده از این باغات از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. گرمای منطقه ورامین موجب شده است تا برداشت گل‌محمدی در این منطقه چند روزی زودتر از سایر مناطق کشور انجام شود.

پرورش گل‌محمدی طی چند سال گذشته و به همت بخش خصوصی در روستای محمدآباد عربها  انجام گرفته که اجرای آن علاوه بر ایجاد فرصت های شغلی مناسب ، در توسعه و جذب گردشگران به منطقه نقش داشته است. به طوری که هرساله در اوایل اردیبهشت گردشگران زیادی از تهران برای شرکت در مراسم گلابگیری و خرید گلاب تازه به روستای محمدآباد عربها سفر می‌کنند.

هم اكنون بيش از يكهزار هكتار از اراضي روستاي محمد آباد عرب ها به صورت تلفيقي زير كشت گل محمدي رفته كه از اين باغات بيش از يك و نيم تن گلاب استحصال مي‌شود.

در روستای محمد عربها علاوه بر گلاب بيش از ۵۰ نوع عرقيات گياهي، ۴۰ نوع روغن و بيش از ۲۰ تن داروي گياهي از باغات استحصال مي‌شود.

ادامه مطلب...

اگر به دنبال داشتن خودرویی با ظاهری خاص و درخشان هستید و قصد دارید از درخشندگی رنگ بدنه خودرو خود محافظت کنید، می توانید از خدمات واکس ، صفرشویی ، موتورشویی ، پولیش و سرامیک خودرو سوناکس در شاهین شهر با مدیریت آقای کریمی بهرمند گردید. در سوناکس:

۱. تمیز کردن خودرو » ابتدا مراحل تمیز کردن و صفرشویی بیرون و داخل خودرو را انجام می دهند.

۲. پولیش خودرو » و در قدم بعدی جهت رفع ایرادات ظاهری مانند خط و خش خودرو شما پولیش می شود.

۳. واکس و سرامیک » بعد از فرآیند پولیش سرامیک، جهت محافظت رنگ بدنه و درخشندگی خودرو توسط کارشناسان تامین خودرو از واکس و پوشش سرامیک می گردد.

 

ادامه مطلب...این روزها با توجه به افزایش قیمت خودرو، ارزش بدنه خودرو که تاثیرگذارترین بخش در قیمت خودرو است بالا رفته و به همین جهت نگهداری و محافظت از پوشش رنگ خودرو بسیار دارای اهمیت می باشد زیرا تعیین کننده بخش عمده ای از قیمت فروش خودرو، رنگ و بدنه آن است.

از یک دهه اخیر و با ورود فناوری های نانو به صنایع خودروسازی متخصصان ما با ایجاد لایه های محافظتی مقاومت خودرو را در برابر خط و خش های سطحی و همچنین  لکه های شیمیایی بالا می برند.

پوشش سرامیکی با رنگ وسیله نقلیه پیوندی دائمی یا نیمه دائمی ایجاد می کند، به این معنی که خراب نمی شود و هر چند ماه یکبار نیاز به استفاده مکرر ندارد.

 

ادامه مطلب...۱. از مزایای سرامیک خودر و میتوان به براق شدن بدنه خودرو

۲. جلوگیری از آفتاب سوختگی

۳. جلوگیری از خط و خش

۴. جلوگیری از خوردگی مواد شیمیایی و آسیب رنگ خودرو

۵. خاک گریزی و آب گریزی می توان اشاره کرد.

با استفاده از سرامیک بدنه عیار رنگ خودرو افزایش می یابد و به مدت چند سال از رنگ خودرو محافظت می نماید.شرکت تامین خودرو با استفاده از بهترین مواد و متخصصین با تجربه بدنه خودرو را احیا و بازسازی کرده و سپس لایه سرامیکی را روی بدنه خودرو اجرا می نماید.

 

ادامه مطلب...فرآیند اجرای پوشش سرامیک بدنه

برای اجرای سرامیک بدنه خودرو نیاز به محیط و تجهیزات تخصصی در این زمینه است؛ از همین رو نمی‌توان به هر شخص و یا گروهی اعتماد کرد. اجرای سرامیک باید با دقت زیاد انجام گردد، هرگونه آلودگی و ذرات اضافی در حین اجرای، می‌تواند نتیجه پروسه را بی‌کیفیت جلوه دهد. از طرفی مواد مورد استفاده در فرآیند اجرا حائز اهمیت است، پیشنهاد می‌کنیم بر اساس نوع رنگ اتومبیل خود بهترین مواد گلاس کوتینگ را برای اجرای سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید. متخصصان ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو،اقدام به ارائه خدمات خودرو کرده‌اند. لاین تخصصی اجرای سرامیک در سوناکس ، اقدام به انجام طیف گسترده‌ای از خدمات خودروکرده است.

۱. تمیز کردن خودرو : برای سرامیک خودرو ابتدا باید سطح اتومبیل را به خوبی تمیز کرد. پروسه کارواش خودرو در پروسه اجرا ، همانند یک کارواش معمولی نیست بلکه باید از مواد شوینده نانو یا شوینده‌های سلولزی برای تمیز کردن سطوح بدنه اتومبیل استفاده کرد.تمیز کردن سطوح بدنه خودرو قبل از اجرای سرامیک، مهم‌ترین بخش این فرآیند است.

۲. پس از تمیز کردن سطح بدنه اتومبیل، اقدام به سرامیک بدنه خودرو میکنیم. مواد نانو سرامیک باید با بهره‌گیری از پدهای مخصوص و در یک زاویه هماهنگ بر روی پیکره اتومبیل قرار بگیرد. لازم به ذکر است. ما به شما استفاده از لایه‌های سرامیکی متعدد را پیشنهاد می‌کنیم.

 

ادامه مطلب...


نکات کلیدی در روند سرامیک خودرو

    محیطی که برای اجرا در نظر میگیرید باید کاملا تمیز باشد و با استفاده از نور سفید تمام فضا روشن باشد. لامپ‌ها باید به شکلی باشد که خطوط استریم لاینینگ و زاویه رنگ‌دانه‌های سطح بدنه اتومبیل قابل تشخیص باشند.
    برای سرامیک بدنه نباید از دستگاه بافر استفاده کرد و این فرآیند بلکه باید به آرامی و با دقت انجام گردد.
    به طور کلی دو تا سه روز پروسه سرامیک ماشین به طول می‌انجامد. بازه زمانی انجام فرآیند بسته به نیاز شما متفاوت است؛
    هر چه تعداد لایه‌های گلاس کوتینگ روی بدنه اتومبیل شما بیشتر باشد، مقاومت رنگ خودرو در برابر ضربات و خط و خش بیش‌تر خواهد بود.


یکی از مهمترین ویژگی های یک پوشش سرامیکی این است که آبگریز است، که روشی جالب برای نامیدن آن است زیرا که آب را دفع می کند. هنگامی که وسیله نقلیه دارای یک سرامیک آبگریز است ، آب روی بدنه خودرو راحت تر می لغزد. این بدان معنی است که گل و لای به رنگ وسیله نقلیه شما سخت تر نفوذ خواهد داشت و هنگامی که ماشین خود را شستشو می دهید آلوده کننده ها با تلاش کمتری حذف می شوند.

 

ادامه مطلب...مراقبت های بعد از پولیش و سرامیک بدنه

یکی از راه‌های مراقبت از آبگریزی و حفظ درخشندگی خودرو، شست و شوی آن بصورت منظم است. اغلب برندهای سرامیک شست و شوی منظم هر دو هفته یک بار را توصیه می‌کنند، تا هر گونه کثیفی مانده روی سطح خودرو قبل از اینکه فرصت آسیب رساندن داشته باشند را پاک ‌کند. مواد تقویت کننده مراقبتی ، باعث ماندگاری بیشتر سرامیک روی سطح خودروی شما می‌شوند. این محصولات چه می‌کنند؟ خب، بطور خلاصه نسخه‌های متمرکز شده از فرمول سرامیک هستند، و وقتی آن‌ها را روی سطح خودرو اجرا می‌کنید، ایرادات بوجود آمده به دلیل سایش را رفع می‌کنند، تا خودرو به سطح درخشندگی و محافظت قبلی خود بازگردد.

زمان هایی که خودرو باید پولیش کاری شود عبارتند از:

• ماتی رنگ بدنه ی خودرو: بدنه ی خودرو مشکل خط و خش ندارد بلکه به دلایلی فقط کدر و مات شده است، در این شرایط پولیش خودرو گزینه بسیار مناسبی است.
• سوختگی رنگ: بدنه ی خودرو در اثر نور خورشید یا شعله دچار آسیب و سوختگی سطحی شده، در این شرایط پولیش بهترین گزینه برای رفع آسیب سوختگی است.
• اثرات شیمیایی: باران های اسیدی، شوینده های نامناسب، آب های سخت و باقی ماندن فضولات پرندگان بر بدنه ی خودرو لکه ایجاد کرده، در این شرایط از پولیش خودرو استفاده بکنید.

 

ادامه مطلب...پولیش خودرو

پولیش ماده ای ساینده است و مانند سنباده لایه برداری انجام می دهد. درون پولیش خودرو دانه های ریزی وجود دارد که با ساییدن در سطح بدنه لایه نازکی از رنگ را بر می دارند. زمانی که بر روی بدنه خودرو خط و خش ایجاد شود با استفاده از پولیش آنها را از بین برده و بدنه را براق می کند. پولیش خودرو فقط لایه نازکی از رنگ بدنه ی خودرو را بر می دارد و به هیچ عنوان به رنگ بدنه آسیب وارد نمی کند.
پولیش ها در رنگ های مختلفی وجود دارند. رنگ بدنه ی خودروها کد مخصوص به خود را دارد و انتخاب رنگ پولیش باید متناسب با کد رنگ خودروی شما باشد.
همچنین پولیش ها بر اساس میزان سایندگی و قدرت لایه برداری دسته بندی می شوند و دارای شماره هستند. هرچه شماره ی آن کوچک تر باشد، پولیش زبرتر و هر چه شمارهن بزرگ تر باشد پولیش نرم تر است.انواع پولیش خودرو بر اساس قدرت لایه برداری عبارتند از نرم، زبر، تک مرحله ای.
اگر خودروی شما دچار خراش شده و قصد پولیش کاری بدنه را دارید، پولیشی را انتخاب بکنید که کمترین مواد چرب مانند پارافین یا سیلیکون را داشته باشد. چونکه چربی روی خراش ها را می پوشاند و آسیب های ایجاد شده در زیر چربی ها پنهان باقی می مانند و با گذشت زمان و شستشوی خودرو چربی ها پاک می شود و خراش ها مجددا نمایان می شوند. اگر پولیش خودرویی که انتخاب می کنید دارای مواد چرب نباشد، خراش ها و آسیب ها را به طور کامل از بین می برد.


در پولیش خودرو دو فاکتور به نام های کات و گلاس وجود دارند. اگر پولیش فاکتور کات بیشتری داشته باشد خاصیت لایه برداری آن بیشتر است. اما اگر فاکتور گلاس در پولیش خودرو بیشتر باشد، پولیش خاصیت براق کنندگی بیشتری دارد.
در پولیش های زبر،خاصیت لایه برداری بسیار بالاست و خطوط عمیق را به راحتی از بین می برند. بعد از استفاده از پولیش زبر، سطح پولیش خورده مقداری کدر می شود که برای رفع این مشکل باید از پولیش نرم استفاده کرد، پس بر اساس این مطلب میتوان پولیش نرم را مکمل پولیش زبر دانست. در ضمن در استفاده از پولیش زبر زیاده روی نکنید چونکه باعث از بین رفتن رنگ بدنه ی خودرو می شود.
پولیش های نرم لایه برداری ملایم و ظریفی روی سطح انجام می دهند و آن را براق و درخشنده می کنند. این نوع پ.لیش علاوه بر خط و خش لکه های محیطی مانند قیر و… را نیز پاک می کند.
پولیش های تک مرحله ای یا متوسط، لایه برداری کم تا متوسطی دارند و براق کنندگی متوسط تا زیادی.

 

ادامه مطلب...واکس خودرو

هدف از واکس زدن بدنه ی خودرو، حفاظت از رنگ بدنه است. واکس خودرو بین بدنه و محیط بیرون مانعی ایجاد می کند تا از تماس ذرات گرد و خاک، نور، اشعه و رطوبت با بدنه ی خودرو جلوگیری بکند. واکس فقط نقش حفاظتی و براق کنندگی دارد و مانند پولیش خط و خش را برطرف نمی کند. نوعی واکس وجود دارد که بدنه ی خودرو را ضد آب می کند و از رنگ بدنه در برابر رطوبت و آلاینده ها به خوبی محافظت می کند. خودروی واکس کاری شده دیگر نیاز به شستشوی مداوم ندارد و جایی برای انواع آلودگی نخواهد داشت.
واکس خودرو در نوع های مختلفی از جمله واکس مایع، واکس نرم و واکس سخت وجود دارند. واکس مایع ساده ترین نوع واکس برای جلا دادن بدنه است و ماندگاری کمتری نسبت به سایر واکس ها دارد. ماندگاری واکس نرم از مایع بیشتر است. ماندگارترین نوع واکس، واکس های سخت هستند.

آدرس:استان اصفهان - شاهین شهر - خیابان سهراب سپهری - جنب مشاور املاک مهدیان

شماره تماس: 09923007216

صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/sonax_sh2

 

پولیش اتومبیل شاهین شهر,سرامیک اتومبیل شاهین شهر,صفرشویی اتومبیل شاهین شهر,موتورشویی اتومبیل شاهین شهر,سوناکس شاهین شهر

ادامه مطلب...


با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، امروزه وقت به عنوان یک اصل اساسی و گرانبها بوده و انسان با تفکر و برنامه ریزی شرایطی فراهم نموده تا حداکثر استفاده را از این اصل مهم بنماید. با توجه به تغییر نحوه زندگی و اشتغال، الگوی مصرف غذا در جهان تغییر کرده و تمایل به مصرف غذاهای آماده و فست فودها بیشتر شده است. سوسیس و کالباس به عنوان قدیمی ترین و پرمصرف ترین غذای آماده جایگاه ویژه ای در سبد غذایی مصرف کنندگان جهان دارد. در کشور ما صنایع تولید فرآورده های گوشتی به ویژه در چند سال اخیر یکی از مهمترین شاخه های صنعت غذا به شمار می رود و چنانچه در تولید این فرآورده های غذایی دقت کافی و لازم به عمل آید و سیستمهای نظارتی و کنترل به خوبی انجام پذیرد می تواند نقش مهمی در تغذیه و سبد غذایی مصرف کنندگان داشته باشد.

– با توجه به مواد اولیه مصرفی در تولید سوسیس و کالباس، این فرآورده از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. میتوان سوسیس و کالباس مرغوب را غذایی کامل دانست زیرا تقریبا تمامی گروههای غذایی ضروری شامل پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین و املاح معدنی در آن موجود میباشد.
– گوشت که قسمت اعظم این فرآورده را تشکیل میدهد به عنوان غنی ترین منبع تامین پروتئین میباشد ارزش غذایی گوشت به مراتب بالاتر از پروتئین گیاهی میباشد، زیرا حاوی اسیدهای آمینه ضروری، مواد معدنی مانند آهن و روی، انواع ویتامین مانند D، B، A و تامین کننده انرژی میباشد.
– چربی های موجود در بافت گوشت از چربی های ضروری و مفید برای انسان میباشند. همچنین روغنهای گیاهی مورد استفاده، دارای مقدار قابل توجهی اسیدهای چرب غیر اشباع بوده که مصرف این روغنها به کرات توصیه شده است.
– کربوهیدراتهای مصرفی در سوسیس و کالباس حاوی درصد بالایی از ویتامین های گروه B می باشند که میتواند قسمتی از نیاز بدنها را تامین نماید.
– شکر مورد استفاده در این محصولات تامین کننده بخشی از قند مورد نیاز بدن بوده و از آنجایی که به مقدار کم استفاده میشود ضرر و زیانی برای بدن انسان ندارد.
– با توجه به استفاده از گوشت، روغن، کربوهیدرات و ویتامین C، این محصولات در نتیجه منبع ویتامین مناسبی به شمار می آید. ویتامین های گروه B ، اسیدفولیک، ویتامین C و در مقدار کمتر ویتامین های A و D در این فرآورده موجود میباشد. با توجه به این موضوع که چذب گوشت در بدن بیشتر از سبزیجات است در نتیجه ویتامینهای موجود در سوسیس و کالباس سریعتر جذب میشوند.
– املاح معدنی موجود در بافت گوشت بیشتر فسفات می باشد علاوه بر آن سدیم، منیزیم، کلسیم، آهن و روی هم در آن موجود می باشد. ضمنا ارزش غذایی هر محصول بر روی بسته بندی درج میگردد.

 ادامه مطلب...


دیلیمو فروشگاهی خوشنام و باکیفیت در عرضه فرآورده های پروتئینی در شرق تهران بزرگ و خیابان پیروزی می باشد.از آنجا که در دوره ما سبک غذایی مردم تغییر کرده است و بعلت مشغله های زندگی شهری که افراد وقت کمتری برای پختن غذاها دارند ، استقبال مردم از غذاهای سوسیس و کالباسی خیلی بیشتر شده است. اگر شما هم علاقه زیادی به غذاهای فست فودی دارید و وعده های غذایی زیادی در ماه فست فود میل میکنید، لازم است که برای حفظ سلامتی خود از بهترین کیفیت سوسیس و کالباس استفاده کنید.


فروشگاه دیلیمو بهترین کیفیت سوسیس و کالباس های با درصد بالای مرغ و گوشت را عرضه میکند و به فکر سلامتی تمامی مشتریان عزیز خود میباشد. جدیدترین و باکیفیت ترین طعم های سوسیس ، کالباس ، همبرگر و اقلام پیتزا بازار را اولین بار در فروشگاه دیلیمو خریداری فرمائید و با خیال راحت از بابت کیفیت بالای ، نوش جان کنید.

خدمات برتر فروشگاه دیلیمو :
عرضه انواع متنوع محصولات پروتئینی
مناسب بودن قیمت ها
رضایت بالای مشتریان
تازه بودن محصولات پروتئینی
عرضه به روز محصولات
تنوع بالای محصولات پروتئینی
عرضه جدیدترین سوسیس و کالباس

 

ادامه مطلب...

 

@این فروشگاه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان فروشگاه نمونه و برتر فرآورده های پروتئینی در سال 1401 انتخاب شده است.لذا به هموطنان گرامی پیشنهاد می شود برای خرید انواع سوسیس و کالباس و همبرگر با برندهای مطرح کشور , به این فروشگاه مراجعه فرمایند.

محصولات:انواع کالباس - سوسیس - ژامبون - همبرگر - کوکتل - هات داگ - بیکن - کراکف - اقلام پیتزا - فیله مرغ - ترشیجات- قارچ - نوشابه - سس - پنیر پیتزا

شماره تماس: 09305773569

اینستاگرام: http://instagram.com/dilimo_protein

 

فرآورده های گوشتی دیلیمو,فروشگاه پروتئینی دیلیمو,بهترین فروشگاه پروتئینی خیابان پیروزی,بهترین فروشگاه پروتئینی شرق تهران,بهترین فروشگاه سوسیس و کالباس خیابان پیروزی

 ادامه مطلب...

فیلم سینمایی اتاق ماساژ به نویسندگی ، کارگردانی و تهیه کنندگی قاسم بدیرخانی ، پس از انتخاب عوامل در مرحله پیش تولید قرار دارد.وی دانش آموخته سینما و کارشناس ارشد ادبیات نمایشی می باشد که اولین تجربه سینمایی خود را با محوریت زن در ژانر اجتماعی می سازد.

اتاق ماساژ ، درام هیجان انگیزی در مورد یک زن است که ناگاه خود را در پرتگاه بی آبرویی می بیند.

قاسم بدیرخانی فعالیت هنری خود را از سال 1382 با ساخت فیلم کوتاه شروع کرد و بعد از آن با ساخت بیش از 15 قیلم ، فیلم سازی را ادامه داد.وی در جشنواره های مختلف داخلی و خارجی ، جوایزی را کسب کرده است.

بعضی از آثار این فیلمساز عبارتند از:یک نخ سیگار ، سکوت خط خطی ، هوا را از من بگیر ، بی عشق ، من دختر نیستم ، اگر فقیر بمیری خودت مقصری و ...

مهدی همتی از فعالان خوشنام عرصه سینما و تئاتر استان تهران ، مدیر تولید و بازیگردان این فیلم سینمایی می باشد.از بازیگران این درام می توان به:شقایق خاکی پور ، فضیلت وفاپور ، پوریا خلیلی ، مهسا قلی زاده ، حسین زمانی ، پوریا اکبرپور و علی ایزدی اشاره کرد.

تصویربرداری این فیلم بعد از اخذ مجوزات لازم در پایان سال جاری به مرحله تولید خواهد رسید.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...
 

قالیشویی یکی از مواردی است که همه ما در طول سال با آن سرو کار داریم. و انتخاب قالیشویی خوب برای شستشوی عالی و دقیق بسیار مهم است. قالیشویی های بسیاری فعالیت دارند اما داشتن تمامی المان های کمی و کیفی در شستشوی فرش، الماس شریف را از سایر قالیشویی ها متمایز می نماید.

الماس شریف یکی از بهترین قالیشویی های ورامین و پیشوا و پاکدشت قلمداد می‌شود و با سابقه‌ای طولانی در شست‌وشوی تخصصی انواع فرش‌های دستباف ، ماشینی و تابلوفرش در کنار مبل ، موکت و پرده توانسته است که خدمات متعدد تخصصی را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کند. اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در ورامین و پیشوا و پاکدشت هستید تا با اعتماد کامل ، فرش‌ خود را به الماس شریف بسپارید.

 
الماس شریف از بهترین شوینده ها و با فرمولاسیون خاص بهره میگیرد. تمامی فرش ها در سالن های شستشوی مربوطه شسته می شوند. بعد از شستشوی فرش، آب فرش ها ، تا حد امکان گرفته می شود.پس از شستشوی فرش ها در محیط باز خشک نمی شوند تا از آلودگی محیطی به دور باشند. شرایط محیطی بر روند خشک شدن فرش ها تاثیر گذار نیست به همین سبب علت تحویل دادن فرش ها در الماس شریف حداقل2 روز کاری می باشد.لازم به ذکر است در این ایام خاص و با توجه به بیماری کرونا تمامی پرسنل مجهز به ماسک و دستکش میباشند. همچینین تمامی فرشها ضدعفونی شده و با کاور تحویل مشتریان عزیز می شوند.

 

ادامه مطلب...

 

ما در الماس شریف فعالیت خود را ابتدا با خدمات شست و شوی فرش منازل شروع کردیم. اعتماد و همراهی شما، امروز برند ما را به ارائه خدمات گسترده شستشو و ترمیم انواع مبلمان و فرش و موکت رسانده است. پرسنل قالیشویی الماس شریف سعی دارند که خدمات با کیفیت و قیمت مناسب را برای شما به ارمغان آورند تا از الماس شریف با عنوان بهترین قالیشویی ورامین و پیشوا یاد کنید.

 
صداقت و شفافیت در خصوص نحوه کار و مبلغ ارائه خدمات از ویژگی‌های مهم یک قالیشویی ارزان و خوب است. ما در الماس شریف ، صداقت را سرلوحه خود قرار دادیم و این گونه توانستیم مشتریان وفادار خود را از ابتدای کار تا به امروز در کنار خود حفظ کنیم.قالیشویی الماس شریف با پوشش‌دهی مناطق مختلف دشت ورامین , توانسته است که محدودیت‌های مکانی و زمانی را پشت سر بگذارد و نیاز شما را برطرف کند. تنها با یک تماس، همکاران ما در اسرع وقت درب منزل شما هستند.

قالیشویی الماس شریف در این روزها و با توجه به بیماری کرونا ، تمام پروتکل‌های بهداشتی را در تمام مراحل رعایت می‌کند. تمام پرسنل ما حین ارائه خدمات از دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده می‌کنند. اصول بهداشتی در تمام لحظات از زمان دریافت قالی تا تحویل آن به شما رعایت می‌شود. فرش‌ها پیش از تحویل به شما توسط قالیشویی ضد عفونی شده و در کاور ضد عفونی شده ارائه می‌شود. اما با این حال توصیه ما ضد عفونی رویه کاور فرش هنگام تحویل آن است تا هر چه بیشتر، اصول بهداشتی رعایت و سلامت شما حفظ شود.

 

ادامه مطلب...تک تک پرسنل قالیشویی الماس شریف به دنبال یک هدف هستند و آن هم رضایت مشتریان خود از نحوه ارائه خدمات است. مدیریت الماس شریف می خواهند تا شما از الماس شریف با عنوان بهترین قالیشویی پیشوا و ورامین یاد کنید و در این راستا آماده شنیدن هرگونه انتقاد و پیشنهاداتی از سمت شما هستند؛بنابراین خوشحال می‌شوند تا ایشان را از شنیدن نظراتتان محروم نکنید. برای ثبت نظر خود می‌توانید مستقیما با کارشناسان الماس شریف تماس بگیرید.

الماس شریف افتخار می کند که در قالب بهترین قالیشویی ورامین و پیشوا توانسته‌است طی سال‌ها در کنار بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها و بهترین مواد شوینده ، خدماتی شایسته به مشتریان خود ارائه داده و در عین حفظ کیفیت، قیمت مناسبی را نیز به شما پیشنهاد ‌کند.

@این مجموعه به عنوان قالیشویی نمونه شهر پیشوا در سال 1401 از دیدگاه سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به همه شهروندان محترم شهرستان های ورامین و پیشوا و پاکدشت و شریف آباد پیشنهاد می شود به الماس شریف مراجعه فرمایند.ادامه مطلب...

 

آدرس:استان تهران - شهر پیشوا - قوئینک رخشانی - خیابان سعدی - کوچه قالیشویی - پلاک1

تلفن های تماس: 36711700

همراه: 09907333305 - 09907333304

 

قالیشویی الماس شریف پیشوا,قالیشویی الماس شریف,قالیشویی الماس پیشوا,قالیشویی پیشوا

ادامه مطلب...


آرمن برندی خوشنام و باکیفیت در تولید فرآورده های گوشتی کشور می باشد.کلمه آرمن نام یکی از قدیمی ترین اقوام ارامنه می باشد که با توجه به مشترکات تاریخ بسیار طولانی با اقوام ایرانی انتخابی مناسب بوده است.در سال 1382 چند تن از ارامنه که با هم نسبت های فامیلی و دوستانه داشته و تجربه سالها فعالیت در زمینه تولید سوسیس و کالباس در کارخانه های دیگر را با خود به یدک می کشیدند، تصمیم به تأسیس واحد کوچکی به نام آرمن گوشت با ویژگی های بسیار خاص نمودند. این ویژگی ها شامل تولید محصولات با طعم و ظاهری متفاوت با کیفیت بسیار بالاتر از نمونه های تولید شده تا آن زمان در ایران بود. به همین جهت اقدام به وارد کردن دستگاههای مدرن در آن زمان و همچنین دعوت از مشاوران آلمانی در امر تولید نمودند.


طبیعتاً این کارخانه جهت سهولت در ارائه محصولات خود در بازار هدف اولیه که شهر تهران بود، نزدیکترین محل ممکن با خطوط ارتباطی مناسب با تهران یعنی شهر پردیس را برگزیدند. با توجه به تخصص موسسین این کارخانه این کار با سرعت به انجام رسید و در سال 1383 رسماً وارد عرصه تولید محصولات خاص در این صنعت شدند. به صورتیکه خیلی سریع جای خود را در میان بزرگان این صنعت و در فروشگاههای لوکس باز نمودند، به عنوان تولید کننده نو آور و مطمئن شناخته شود.ادامه مطلب...


در طول 12 سال گذشته با توجه به مشکلات عدیده ای که در راه این صنعت قرار گرفت آرمن گوشت نیز دچار فراز و فرودهای متفاوتی گردید، اما در نهایت از سال 1393 با ورود مدیریت جدید و ایجاد انسجام بیشتر در کار و نیز اضافه شدن تیم فروش حرفه ای به ساختار جدید شرکت باعث تغییرات شگرفی در تولیدات این کارخانه شد. هم اکنون این واحد با بیش از 70 نوع محصول که اکثر آنها به صورت انحصاری در واحد تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی و به تولید می رسند و در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار دارند.


با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، امروزه وقت به عنوان یک اصل اساسی و گرانبها بوده و انسان با تفکر و برنامه ریزی شرایطی فراهم نموده تا حداکثر استفاده را از این اصل مهم بنماید. با توجه به تغییر نحوه زندگی و اشتغال، الگوی مصرف غذا در جهان تغییر کرده و تمایل به مصرف غذاهای آماده و فست فودها بیشتر شده است. سوسیس و کالباس به عنوان قدیمی ترین و پرمصرف ترین غذای آماده جایگاه ویژه ای در سبد غذایی مصرف کنندگان جهان دارد. در کشور ما صنایع تولید فرآورده های گوشتی به ویژه در چند سال اخیر یکی از مهمترین شاخه های صنعت غذا به شمار می رود و چنانچه در تولید این فرآورده های غذایی دقت کافی و لازم به عمل آید و سیستمهای نظارتی و کنترل به خوبی انجام پذیرد می تواند نقش مهمی در تغذیه و سبد غذایی مصرف کنندگان داشته باشد.

 

ادامه مطلب...– با توجه به مواد اولیه مصرفی در تولید سوسیس و کالباس، این فرآورده از ارزش غذایی بالایی برخوردار است. میتوان سوسیس و کالباس مرغوب را غذایی کامل دانست زیرا تقریبا تمامی گروههای غذایی ضروری شامل پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین و املاح معدنی در آن موجود میباشد.
– گوشت که قسمت اعظم این فرآورده را تشکیل میدهد به عنوان غنی ترین منبع تامین پروتئین میباشد ارزش غذایی گوشت به مراتب بالاتر از پروتئین گیاهی میباشد، زیرا حاوی اسیدهای آمینه ضروری، مواد معدنی مانند آهن و روی، انواع ویتامین مانند D، B، A و تامین کننده انرژی میباشد.
– چربی های موجود در بافت گوشت از چربی های ضروری و مفید برای انسان میباشند. همچنین روغنهای گیاهی مورد استفاده، دارای مقدار قابل توجهی اسیدهای چرب غیر اشباع بوده که مصرف این روغنها به کرات توصیه شده است.
– کربوهیدراتهای مصرفی در سوسیس و کالباس حاوی درصد بالایی از ویتامین های گروه B می باشند که میتواند قسمتی از نیاز بدنها را تامین نماید.
– شکر مورد استفاده در این محصولات تامین کننده بخشی از قند مورد نیاز بدن بوده و از آنجایی که به مقدار کم استفاده میشود ضرر و زیانی برای بدن انسان ندارد.
– با توجه به استفاده از گوشت، روغن، کربوهیدرات و ویتامین C، این محصولات در نتیجه منبع ویتامین مناسبی به شمار می آید. ویتامین های گروه B ، اسیدفولیک، ویتامین C و در مقدار کمتر ویتامین های A و D در این فرآورده موجود میباشد. با توجه به این موضوع که چذب گوشت در بدن بیشتر از سبزیجات است در نتیجه ویتامینهای موجود در سوسیس و کالباس سریعتر جذب میشوند.
– املاح معدنی موجود در بافت گوشت بیشتر فسفات می باشد علاوه بر آن سدیم، منیزیم، کلسیم، آهن و روی هم در آن موجود می باشد. ضمنا ارزش غذایی هر محصول بر روی بسته بندی درج میگردد.

ادامه مطلب...

 

@این مجموعه از سوی وبسایت ایرانگردی به عنوان برند برتر سوسیس و کالباس کشور در سال 1401 انتخاب شده است.لذا به هموطنان گرامی پیشنهاد می شود در هنگام خرید سوسیس و کالباس , به برند آرمن توجه داشته باشند.

محصولات:انواع کالباس - سوسیس - ژامبون - بیف - هروئیکا - سالامی - بیکن - رولت - پپرونی - فیله مرغ - ویچینا - فیله گوشت و مرغ - چوریزو - فیله بوقلمون کالیفرنیا

شماره تماس: 88410236 - 88461883 - 88420536

وبسایت: http://armengoosht.com

اینستاگرام: http://instagram.com/armengoosht

 

ادامه مطلب...

 

فرآورده های گوشتی آرمن,سوسیس آرمن,کالباس آرمن,بهترین برند سوسیس,بهترین برند کالباس,آرمن گوشت

ادامه مطلب...

 

سفر جاده ای اصولا با لذت و هیجان همراه است ، چه با خودرو شخصی به جاده بزنیم چه با اتوبوس های بین شهری. در هر دو روش لذت تماشای مناظر جاده را پیدا می کنیم. چه جاده، کویری چه سر سبز باشد. در سراسر دنیا بیشترین حجم سفرها را سفرهای جاده ای تشکیل می دهند. این نوع سفر ایجاب می کند که در حاشیه های جاده مکان هائی برای استراحت مسافران گنجانده شود. به این مکان ها اصولا مجتمع های رفاهی بین راهی می گویند. این مجتمع ها در انواع مختلفی دسته بندی می شود برخی دارای امکانات رفاهی بالائی می باشند و برخی دیگر دارای امکاناتی می باشند که فقط بتوان استراحتی در آنها کرد.

 

ادامه مطلب...در کیلومتر 30 آزادراه قم به کاشان ، یکی از بهترین مجتمع های رفاهی بین راهی به نام ستاره کویر قرار دارد.این مجتمع رفاهی در حقیقت یکی از بزرگترین واحدهای خدمات رسانی در استان قم شناخته می شود که مشغول ارائه خدمات به مسافران جاده ها می باشد.ستاره کویر با مالکیت آقای هادی داروغه حسینی و مدیریت آقای علی داروغه حسینی از برندهای مجتمع های بین راهی کشور می باشد که همواره رضایت مسافران و میهمانان را جلب کرده است.ستاره کویر دارای امکاناتی پیشرفته می باشد که مطمئنا با استراحت در این مکان خستگی راه از تنتان زدوده خواهد شد.

 

ادامه مطلب...


درباره مجتمع تفریحی ستاره کویر:
اگر در این جاده به سفر می روید حتما به این مجتمع سری بزنید.مجتمع ستاره کویر به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته خدمات خود را به مسافران ارائه می دهد.این  مجتمع دارای رتبه ممتاز از در رده بندی استانداردهای کشور می باشد.مجتمع رفاهی ستاره کویر به تازگی با امکاناتی خوب و طراحی زیبا ساخته شده است .این مجموعه دارای رستوران ، رستوران سنتی ، فست‌فود، کافی شاپ ، سوپرمارکت، تعویض روغنی ، کارواش ، نمازخانه ، سرویس بهداشتی ، غرفه بستنی ، غرفه عطر ، غرفه پاستیل ، اقامتگاه و جایگاه سوخت می باشد.

 

ادامه مطلب...


امکانات رفاهی مجتمع ستاره کویر:

رستوران و سفره خانه سنتی: در این رستوران می توانید انواع غذاهای ایرانی را میل بفرمائید.

فست فود:در این قسمت می توانید انواع پیتزاها , برگرها و ساندویچ های خوشمزه و باکیفیت را سفارش دهید.

کافی شاپ: اگر زمانی به این مکان رسیدیدکه میل به خوردن یک نوشیدنی و یا خوراکی هیجان انگیز را داشتید می توانید به کافی شاپ سفارشتان را بدهید.

سرویس بهداشتی: سرویس بهداشتی آن دارای امکاناتی کامل می باشد و از لحاظ نظافت می توانید به آن اعتماد کامل کنید.

سوپر مارکت: سوپر مارکت آن دارای انواع مختلفی از مواد غذائی و مواد مورد احتیاج در طول سفر است و اگر به چیزی احتیاج پیدا کردید می توانید از این مکان تهیه کنید. به قول معروف از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن پیدا می شود.

از دیگر امکانات این مکان می توان نمازخانه ، تعویض روغنی ، کارواش ، غرفه عطر ، غرفه بستنی ، غرفه پاستیل و دستگاه خودپرداز را نام برد.

 

ادامه مطلب...


راه های دسترسی مجتمع ستاره کویر:
این مجتمع در کیلومتر 30 آزادراه قم به کاشان قرار گرفته است بنابراین اگر در حال حرکت به سمت کاشان هستید بدون هیچ درد سری قادر هستید وارد این مجتمع شوید. ولی در صورتی که در جهت مخالف قرار دارید لازم است به مسیر رو به رو بروید تا بتوانید به این مکان دسترسی پیدا کنید.

 

ادامه مطلب...@این مجتمع از سوی کارشناسان سایت ایرانگردی ، به عنوان مجتمع خدماتی و رفاهی نمونه استان قم در سال 1401 انتخاب شده و تقدیرنامه مربوطه به آقای مهندس علی داروغه حسینی تقدیم گردیده است.


تلفن تماس: 09125515003 و 09121515613

آدرس: کیلومتر 30 آزادراه قم به کاشان


ادامه مطلب...

 

مجتمع رفاهی ستاره کویر آزادراه قم به کاشان,مجتمع خدماتی ستاره کویر,بهترین مجتمع رفاهی خدماتی آزادراه قم به کاشان,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,تور,سفر ارزان

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

رستوران داری یا همان مدیریت رستوران یکی از پیچیده ترین و سخت ترین مشاغل دنیای امروز است.رستوران یک محیط تفریحی و اجتماعی است که در آن افرادی با سلایق و فرهنگ‌های مختلف رفت و آمد دارند. این مشتریان تمایل دارند که خدماتی با کیفیت و در استاندارد مطلوب دریافت کنند. بدون شک کیفیت مطلوب خدمات و به دنبال آن رضایت مشتریان ، از مهمترین عواملی هستند که در شهرت و اعتبار یک رستوران تاثیر به سزایی خواهند داشت. به همین جهت ، فردی که مسئولیت رهبری و نظارت بر کلیه فعالیت‌های یک رستوران را بر عهده دارد ، باید به دانش و مهارت‌های مدیریتی مسلط باشد و بتواند شرایط را برای ارائه هرچه بهتر خدمات، مهیا کند.

 

ادامه مطلب...به صورت کلی ، وظیفه مدیر رستوران این است که تمام کارکرد‌های در حال انجام اعم از چگونگی فعالیت نیروها ، نحوه تهیه و توزیع غذاها ، بهداشت محیط ، رفتار و آداب معاشرت پرسنل با مشتریان ، رسیدگی به امور مالی ، اداری و همینطور بررسی و ارزیابی نظرات و نیازهای مشتریان را تحت نظارت و مدیریت خود قرار دهد.همچنین مدیر رستوران باید این قابلیت و توانایی را داشته باشد که مطابق شناخت خود از سلیقه‌‌های مختلف مشتریان ،‌ خدمات غذایی رستوران را برنامه‌ ریزی کند. شاید بتوان گفت که یکی از مهمترین وظیفه مدیر رستوران این است که با تکیه بر مهارت‌های خود ، طرح‌هایی را برای مدیریت رستوران پیاده کند که در نهایت ، به ارائه خدماتی با کیفیت منجر شود. رستوران‌ داری اگرچه شغلی دشوار و سخت است اما اگر یک مدیر حرفه‌ای برای آن انتخاب کنید ، نتیجه مطلوبی کسب خواهید کرد.یکی از مهم ترین اقداماتی که هر رستورانی باید انجام دهد کسب رضایت مشتری رستوران است. مدیریت رستوران باید برنامه جامع و دقیقی برای کسب رضایت مشتریان داشته باشد.

 

ادامه مطلب...
 

خانواده شاه نوری از جمله مدیران صنعت رستوران داری در شرق استان تهران می باشند که با سال ها تجربه در این حوزه ، رضایت اکثر مشتریان خود را جلب کرده اند.آقای حاج مرتضی شاه نوری از چهره های برتر و از پیشکسوتان صنعت رستوران داری ، به تبعیت از راه پدر بزرگوارش وارد این عرصه شد و هم اکنون 2 فرزندش آقایان میلاد و رضا شاه نوری نیز از پدیده های جوان رستوران داری در استان تهران می باشند.

وی و فرزندانش در طول سالها مدیریت بر رستوران و سفره خانه سنتی امین در منطقه امین آباد در جاده فیروزکوه و به واسطه کیفیت بالای غذا ، حسن اخلاق و رفتار مناسب با مشتریان ، استفاده از مواد اولیه درجه یک ، رعایت نکات بهداشتی و طراحی دکوراسیون دلنشین ، بارها از سوی گردشگری و وبسایت ایرانگردی ، به عنوان رستوران نمونه استان تهران و رستوران دار نمونه انتخاب شده و به دریافت لوح تقدیرهای مربوطه ، نائل آمده اند.

وبسایت ایرانگردی و گردشگری ضمن اهدای لوح تقدیر چهره برتر رستوران داری استان تهران به آقای حاج مرتضی شاه نوری و همچنین لوح تقدیر پدیده جوان رستوران داری استان تهران در سال 1401 به آقایان میلاد و رضا شاه نوری ، برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارد.

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس